Wróć   mLingua | Forum Tłumaczy > Hydepark
Zarejestruj się| Translator | Sklep | Użytkownicy | Oznacz fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-07-2018, 11:42
adamjarmolowicz adamjarmolowicz jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Gdańsk
Domyślnie

Psy potrzebują dużo ruchy i kontaktu z ludźmi. Jeśli nie jesteśmy w stanie mu tego zapewnić; nie powinniśmy podejmować się opieki nad takim zwierzakiem ponieważ siedzenie w ciasnym mieszkaniu będzie dla niego/niej torturą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-08-2018, 00:28
Aga12 Aga12 jest offline
Nadszyszkownik Kilkujadek

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez Bartek96 Pokaż post
Sam mam psa małej rasy i mieszkam w bloku bez żadnych problemów. Tylko ten pies waży 8 kg i wysokość do połowy łydki. Duże rasy jak owczarki tylko się meczą w blokach, te psy muszą się wybiegać.
Sąsiedzi z psami za ścianą też.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-10-2018, 14:34
olaprzybysz olaprzybysz jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Moim zdaniem jest to tylko bezsensowne znęcanie się nad zwierzętami. Trzymanie w mieszkaniu małych piesków jestem jeszcze w stanie zrozumieć, ale duże psy typu owczarek czy husky na tak małej przestrzeni się po prostu męczą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-10-2018, 19:00
Skybasia Skybasia jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

To nie jest najlepszy pomysł, żeby trzymać psa w bloku. Pies potrzebuje dużo ruchu, a wyprowadzanie go do parku, nie jest wystarczające. Pies tylko się męczy siedząc zamknięty w czterech ścianach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2018, 15:40
Beb48 Beb48 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Myślę że tak, ale warto dobrać wielkość psa do wielkości mieszkania Rozumiem mieć w mieszkaniu Yorka, ale nie wyobrażam sobie mieszkać z trzema wilczurami na 50 metrach . W miastach najczęściej mieszka się w blokach, ale nie warto rezygnować z czworonożnego przyjaciela
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-12-2018, 22:03
mkruczek mkruczek jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jak dla mnie to męczenie zwierzęcia. To trochę tak, jakby zawodowego biegacza skazać na trening na bieżni. No niby biega, ale co to za bieganie w zamkniętym pomieszczeniu?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-13-2018, 13:18
Aylenette Aylenette jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zależy jakiego psa i w jakim mieszkaniu. Rasy, które potrzebują dużo ruchu i są dużymi psami nie polecam trzymać w bloku. Dla nikogo to nie jest dobre - bałagan, cierpienie psa zamkniętego w 30 metrach, niewystarczająca ilość ruchu. Ale małe i mniej wybiegane rasy mogą nie czuć się pokrzywdzone, pod warunkiem regularnych spacerów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-13-2018, 17:52
PaulinaHoppe PaulinaHoppe jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Najważniejsze to zapewnić zwierzakowi ruch. Podczas poszukiwań mieszkania na wynajem kilka lat temu widziałam takie, w którym mieszkał pies rasy husky. Wszystkie meble były uszkodzone, było widać ślady zębów nawet na ścianach. Aż strach pomyśleć co ten biedny piesek musiał tam przeżywać, kiedy jego właściciele, pracujący studenci, wychodzili z domu rano i wracali wieczorem. Dla mnie to jest sytuacja niedopuszczalna. Jak myśli się o wzięciu psa to trzeba pamiętać o potrzebach tego zwierzęcia, a nie o wygodzie właściciela.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-15-2018, 18:05
Harry96 Harry96 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ogólnie nie mam nic przeciwko zwierzętom w mieszkaniu jeśli właściciele poświęcają im dostatecznie dużo uwagi i zajmują się nimi. W ciągu ostatnich miesięcy do mieszkania obok mnie wprowadziły się trzy studentki z psem, całymi dniami nie było ich w domu a pies był w mieszkaniu sam. Po 6 godzinach nieustającego szczekania miałem serdecznie dość.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-15-2018, 19:28
olula96 olula96 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Sama mieszkam w mieszkaniu i mam psa. Nie widzę powodów, dlaczego miałoby to być złym pomysłem. Wychodzimy na spacer 3 razy dziennie, więc nie siedzi zamknięty w domu bez ruchu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.