Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-12-2016, 14:39
hopelionheart hopelionheart jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Uwielbiam słuchać soundtracków z filmów, szczególnie tych które uwielbiam, bardzo polecam soundtrack z filmu "Virgin Suicides" autorstwa zespołu Air, niezwykłe, spokojne i kojące melodie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-13-2016, 13:10
MarikaT MarikaT jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Bardzo lubię słuchać muzyki filmowej. Moje ulubione sountracki pochodzą z filmów: "Dirty Dancing", "Hobbit", "Władca Pierścieni", "Harry Potter", "Piraci z Karaibów", "Armagedon".

Bardzo lubię też muzykę filmową włoskiego kompozytora Ennio Morricone, z różnych filmów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-14-2016, 22:58
Tajga Tajga jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Dodam od siebie wspaniałe ścieżki dźwiękowe z niedocenianych i raczej już zapomnianych filmów Disneya, "Planeta skarbów" i "Dinozaur".
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-18-2016, 12:38
J121 J121 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Perks of being a wallflower również ma bardzo fajny soundtrack, do tego jeszcze Juno, trochę podobny klimat.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-24-2016, 01:00
malicja12 malicja12 jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Kraków
Domyślnie Muzyka filmowa

Uwielbiam muzykę filmową, słucham jej na okrągło, a najczęściej w trakcie nauki, pomaga mi się wyciszyć i skupić. Jeżeli chodzi o kompozytorów, których słucham najczęściej to są wśród nich: Hans Zimmer, James Newton Howard. James Horner, Deborah Lurie, Theodore Shapiro i Mark Isham. Uwielbiam ścieżkę dźwiękową do serialu ,,Biblia" napisaną przez Hansa Zimmera, ścieżkę z ,,Grawitacji" napisaną przez Stevena Price'a, ścieżkę z pięknego filmu ,,Życie jak Dom" napisaną przez Marka Ishama i wiele wiele innych. Niemal każdego dnia odkrywam jakieś perełki
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-25-2016, 02:33
milusia milusia jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Kompozytorem wartym polecenia jest też moim zdaniem Bear McCreary, który pisze muzykę głównie do seriali - jego bardziej znane ścieżki dźwiękowe to Black Sails, Outlander, BSG czy Da Vinci's Demons. Komponuje bardzo charakterystyczne, niemalże folkowe utwory, świetnie słucha się ich dla motywacji
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-25-2016, 12:00
J121 J121 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez milusia Pokaż post
Kompozytorem wartym polecenia jest też moim zdaniem Bear McCreary, który pisze muzykę głównie do seriali - jego bardziej znane ścieżki dźwiękowe to Black Sails, Outlander, BSG czy Da Vinci's Demons. Komponuje bardzo charakterystyczne, niemalże folkowe utwory, świetnie słucha się ich dla motywacji
Nie znałam tego Pana, świetne kompozycje! W trochę podobnym klimacie pisze jeszcze Brian Tyler, znany jest chyba głównie z Assassin's Creed.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-25-2016, 19:19
moniiika. moniiika. jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Soundtracki z wszystkich części władcy pierścieni
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-25-2016, 21:46
ksantypa ksantypa jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Warszawa
Domyślnie

Moim faworytem jest Yann Tiersen, autor muzyki z filmu "Amelia". Filmu nie oglądałam, trafiłam na niego w jakiejś składance muzyki francuskiej... i zakochałam się. Polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-28-2016, 20:04
papie papie jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Łódź
Domyślnie

Soundtrack z filmu "Whiplash" jest niesamowity! Ponadto warto pamiętać o kultowym OST z "Pulp Fiction".
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.