Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-11-2015, 23:39
Koffeina's Avatar
Koffeina Koffeina jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Kraków
Domyślnie

Ja od urodzenia mieszkam w dużym mieście i będąc w młodym wieku bardzo to sobie cenię. (okej, poza spalinami...) Ale gdy wyobrażam sobie siebie za, hmm, 40 lat, to widzę werandę przed uroczym domkiem na uroczej wsi. Miasta są wspaniałe, ale też męczą, od czasu do czasu odpoczynek bliżej natury jest konieczny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-12-2015, 09:49
Niemiecki92 Niemiecki92 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Ja urodziłam się i mieszkam w Łodzi, więc kocham duże miasta. Osobiście nie mogłabym mieszkać na wsi, ale myślę że to także kwestia przyzwyczajenia...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-12-2015, 18:57
HereIsJohnny's Avatar
HereIsJohnny HereIsJohnny jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez Koffeina Pokaż post
Ja od urodzenia mieszkam w dużym mieście i będąc w młodym wieku bardzo to sobie cenię. (okej, poza spalinami...) Ale gdy wyobrażam sobie siebie za, hmm, 40 lat, to widzę werandę przed uroczym domkiem na uroczej wsi. y.
Mieszkając w dużym mieście (a już na pewno Krakowie, europejskiej stolicy smogu i rakotwórczych spalin) jest ryzyko, że nie pożyjemy jeszcze 40 lat! Niestety...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-12-2015, 19:47
aurigo's Avatar
aurigo aurigo jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Mazury
Domyślnie

Zdecydowanie wolę przedmieścia. Tempo życia w centrum metropolii jest zdecydowanie nie dla mnie, przynajmniej nie na dłuższą metę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-13-2015, 02:02
Moninite Moninite jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Urodziłam się i mieszkam całe życie w dużym mieście, ale z roku na rok mam ochotę na mniejsze miasto, miasteczko, przedmieście, gdzie nie ma wyścigu szczurów, tego pośpiechu, nerwowości przez korki, itp...póki co brak mi odwagi na przeprowadzkę, ale może za jakiś czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-13-2015, 20:25
annarynkiewicz annarynkiewicz jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja zdecydowanie wolę i chciałabym zawsze mieszkać w mieście. Tylko że słysząc "miasto", nie widzę wielkiej i przepełnionej stolicy, tylko średniej wielkości miasteczko, które łączy w sobie ofertę kulturalną i nocne życie dużego miasta z zielenią i urokiem wsi. Może dlatego, że sama mieszkam w takim mieście, stąd takie miłe skojarzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-15-2015, 20:12
CichyMateO CichyMateO jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Od małego mieszkałem na wsi, jednak na studia wyjechałem do dużego miasta. Zawsze kochałem wieś i nadal kocham, uwielbiam odpoczywać na łonie natury. Lecz muszę przyznać, że bardzo przyzwyczaiłem się do miasta i na dłuższą metę bardzo trudno byłoby mi się przyzwyczaić ponownie do mieszkania na wsi... idealnym rozwiązaniem byłaby mała miejscowo tuż pod miastem ale narazie to tylko marzenia...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-16-2015, 10:44
Karo1703 Karo1703 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jeśli chodzi o dostęp do różnego typu usług, jak sklepy, kina czy restauracje, to miasto jest oczywiście lepsze w porównaniu do wsi. Urodziłam się w Warszawie, tu spędziłam swoje dzieciństwo, nie zamieniłabym jej na żadne inne miasto, jednak od czasu do czasu muszę wyjechać na wieś, żeby odpocząć i podładować swoje akumulatory.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-19-2015, 19:32
HereIsJohnny's Avatar
HereIsJohnny HereIsJohnny jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez annarynkiewicz Pokaż post
Ja zdecydowanie wolę i chciałabym zawsze mieszkać w mieście. Tylko że słysząc "miasto", nie widzę wielkiej i przepełnionej stolicy, tylko średniej wielkości miasteczko, które łączy w sobie ofertę kulturalną i nocne życie dużego miasta z zielenią i urokiem wsi. Może dlatego, że sama mieszkam w takim mieście, stąd takie miłe skojarzenia.
W jakim mieście mieszkasz, szczęściaro?

O tak, nieduże miasteczko pełne zieleni nieopodal większego miasta (najlepiej z lotniskiem), żyć nie umierać
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-24-2015, 17:26
malgoz malgoz jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Mieszkam od kilku lat w mieście i cenię sobie bliskość sklepów czy dostępności szeroko pojętych usług. Mam jednak taki plus, że moi rodzice mieszkają na wsi, mają dom, ogród, sad i dużo zieleni, także gdy tylko zatęsknię za ciszą i świeżym powietrzem, to się pakuję i wypoczywam. Od dziecka lgnęłam do wsi, a moim marzeniem jest własny domek może nie na wsi, ale na przedmieściach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.