Wróć   mLingua | Forum Tłumaczy > Hydepark
Zarejestruj się| Translator | Sklep | Użytkownicy | Oznacz fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-28-2013, 11:38
wikaw277 wikaw277 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Najczęściej robię zakupy przez Internet stawiam na oszczędność czasową i ekonomiczną Moim ulubionym sklepem z sukienkami jest danvera.pl duży wybór, rewelacyjne ceny, świetna jakość Najfajniejsze jest to że sukienki szyją tam na miarę więc nie ma obawy że coś nie będzie pasowało
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-29-2013, 15:01
justyna1990 justyna1990 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Zakupów internetowych nie preferuje, obawiam się zakupu czegoś bez przymierzania. Najczęściej ubieram się w takich zwykłych butikach. Ceny przystępne, ubrania w moim guście. Bo często gdy już wybiorę się do jakiegoś H&Mu czy coś na podobe, to nie mogę znaleźć czegoś fajnego,a kiedy znajdę to cena jak z kosmosu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2013, 23:35
AliceinMay's Avatar
AliceinMay AliceinMay jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Top Secret, H&M, Reserved. Od niedawna jeśli brakuje jakiegoś rozmiaru w Top Secrecie trzeba go zamówić online na własną rękę, gdyż klienci zamawiali rzeczy, a później ich nie przymierzali. W takich sytuacjach kupuję przez neta. I jak znajdę coś co mi się naprawdę podoba, wtedy też sklep online wygrywa
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2013, 23:43
Amalie's Avatar
Amalie Amalie jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Moja ulubiona siec sklepow z ubraniami to Zara i Mango. Naleze do tych kobiet co lubia przymierzyc ciuch przed zakupem, wiec nie kupuje ubran przez internet.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-03-2013, 00:02
Olimpia Olimpia jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Niestety, ale wiele ubrań z sieciówek ma ceny z kosmosu i beznadziejną jakość, dlatego ciężko jest mi coś tam kupić. A co dopiero przez internet, gdzie ani nie mogę przymierzyć, ani dotknąć
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-04-2013, 23:00
szkolmosia szkolmosia jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Ja najczęściej robię zakupy w Reserved
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-05-2013, 11:58
BialaMysz BialaMysz jest offline
Kumotr

Domyślnie

Szmateksy przede wszystkim jeżeli chodzi o ciuchy na co dzień. A z jakimiś okazjonalnymi ubraniami trzeba udać się do reserved albo h&M
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-05-2013, 16:54
kasia627 kasia627 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Nigdy nie kupowałam ubrań przez internet. Pewnie jest to i wygodniejsze i może tańsze, ale brak możliwości przymierzenia całkowicie mnie zniechęca.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-06-2013, 13:14
aga004 aga004 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Kupowałam kiedyś ubrania z jednej hurtowni ubrań/outletu. Razem z koleżanką zamówiłyśmy trochę ciuszków, wyszło w sumie tanio. Ale to co przyszło, to masakra, rozmiarówka w cały świat, koleżanka zamówiła sukienkę, która jak przyszła okazała się bluzką, jednym słowem nigdy więcej zakupów przez internet
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-06-2013, 13:16
Agata03 Agata03 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Jeśli chodzi i możliwość przymierzenia, to powoli rozwija się trend z możliwością zapłaty za ubrania dopiero po ich przymierzeniu - co nie pasuje możemy odesłać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.