Wróć   mLingua | Forum Tłumaczy > Hydepark
Zarejestruj się| Translator | Sklep | Użytkownicy | Oznacz fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-20-2013, 12:05
foremka's Avatar
foremka foremka jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie W jakich sklepach najczęściej kupujecie ubrania?

Jak często robicie zakupy w sklepach internetowych? Ja ostatnio [url=http://www.embros.pl/BLUZY-c83.html]tutaj[/url] widziałam fajne bluzy i zastanawiam się czy nie zakupić sobie jednej z nich. Co sądzicie o tym pomyśle?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-21-2013, 08:37
k.marzec k.marzec jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Nie preferuje kupowania ubrań w sklepach internetowych. Zawsze wole coś przymierzyć, zastanowić się czy dobrze leży i czy mi pasuje. No i oczywiście kwestia rozmiaru. Nawet w sklepach, w których zazwyczaj kupuje ubrania rozmiarówka różni się w zależności nawet od dostawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-23-2013, 10:04
Paula06 Paula06 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja kupuje w sklepach internetowych tylko wtedy jeśli nie mogę znaleźć nic w sklepie lub znajdę super rzecz w niskiej cenie. Jednak wole rzecz najpierw przymierzyć przed kupnem. Jeśli jesteś pewna co do rozmiaru to nic nie stoi na przeszkodzie żeby kupić
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-23-2013, 11:51
wikaw277 wikaw277 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Najczęściej robię zakupy w internecie stawiam na wygodę ,oszczędność czasową oraz w wielu przypadkach finansową .
Moim sprawdzonym sklepem z sukienkami jest Danvera.pl Sukienki szyją tam na wymiar także wystarczy dobrze zmierzyć się i nie ma obawy że coś nie będzie pasowało , dodatkowo ich modele sukienek tuszują nadmiar ciałka ..no i ceny są powalającą niskie także naprawie gorąco Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-24-2013, 15:44
Ksamper Ksamper jest offline
Kumotr

Domyślnie

Ja zazwyczaj kupuję ubrania w Housie albo New Yorkerze. Jakoś inne sklepy mi nie pasują. No może jeszcze H&M
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-25-2013, 11:22
DSakura DSakura jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Osobiście uwielbiam Mohito, ale ponieważ zawsze jest tam wielki wybór, to nigdy nie mogę się zdecydować =_=
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-26-2013, 07:33
Sophia Sophia jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja nigdy jeszcze nie kupowałam ciuchów online. Kwestia wyboru rozmiaru mnie przerasta :P. Przecież wszystko trzeba pomierzyć, czy dobrze leży, czy sie gdzieś nie marszczy etc. Nieee, to nie dla mnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-26-2013, 09:47
jkott jkott jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez Sophia Pokaż post
Ja nigdy jeszcze nie kupowałam ciuchów online. Kwestia wyboru rozmiaru mnie przerasta :P. Przecież wszystko trzeba pomierzyć, czy dobrze leży, czy sie gdzieś nie marszczy etc. Nieee, to nie dla mnie
O, widzę , że nie jestem sama. Też mam podobne obawy przed kupowaniem ubrań w internecie. Poza tym bardzo lubię chodzić po sklepach i oglądać, przymierzać, itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-26-2013, 14:44
adula151 adula151 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Ja najczęściej kupuję w Reserved, jakoś nie mam zaufania do kupowania online bez przymierzenia czegoś.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-26-2013, 15:19
dejvitek dejvitek jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Najczęściej zaglądam do House. Chociaż ostatnio się "szmaci":/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki