Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-18-2018, 13:18
natt93 natt93 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Miasto, ale nie w centrum lecz gdzieś na obrzeżach. Całe życie mieszkam na wsi i wprawdzie jest tam "święty spokój" i czyste powietrze, ale denerwuje mnie to, że każdy każdego zna, obgaduje i czasami wręcz wtrąca się w życie kogoś innego. Chociaż pewnie na miejskich osiedlach wygląda to podobnie.
Poza tym w mieście zawsze dzieje się coś ciekawego (koncerty, spotkania, kursy itp), na wsi tego nie ma i osoby takie jak ja, które nie lubią nic nie robić będą się na wsi nudzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-21-2018, 00:19
ulla110 ulla110 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Wieś ma swój urok, ja uwielbiam otoczenie przyrody, ciszę i spokój. Raczej nie przepadam, za wszelkimi masowymi imprezami czy wydarzeniami, więc nie przeszkadza mi, że na wsi tego nie ma. Jednakże, życie w mieście to jednak bliskość wszelkich urzędów, instytucji, dużych sklepów i centrów handlowych, co bardzo ułatwia życie i oszczędza nerwów. Poza tym, dla mnie największą wadą wsi, jest brak anonimowości - wszyscy się znają, a wzajemne obgadywanie to chyba jakieś wszechobecne hobby.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-21-2018, 21:38
bettsim bettsim jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Marzę o domu na wsi. Miasto mnie stresuje, ten zgiełk, harmider, pośpiech. Nawet za cene udogodnień jakie daje - ja wybrałabym wieś.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-10-2018, 14:19
olaprzybysz olaprzybysz jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zdecydowanie wolę mieszkać na wsi. Tak naprawdę docenia się ten spokój i ciszę dopiero jak się wyjedzie i pomieszka trochę w mieście, gdzie człowiek jest tak anonimowy, że czasami jest to aż przykre. Na wsi czuję się jakoś tak bardziej bezpiecznie niż w mieście, może właśnie przez to, że wszyscy się znają i są w stanie sobie zawsze pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2018, 13:37
valiumpix valiumpix jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Urodziłam się w mieście, ale większą część życia spędziłam na wsi więc informacja, że przerpowadzimy się na spokojne przedmieścia była dla mnie wybawieniem. Zdecydowanie wolę mieszkać z dala od miejskiego zgiełku, który strasznie mnie męczy. Cieszę się, że mogę wyjść na taras, rozsiąść się na leżaku z mrożoną herbatą i poczytać ulubioną książkę
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2018, 15:24
Beb48 Beb48 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Mieszkam w bloku, w małym mieście. Marzę jednak o domu najlepiej na obrzeżach miasta bądź na wsi (leżącej blisko dużego miasta)
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-12-2018, 01:46
juliaab3 juliaab3 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Spokojna wieś ale pod miastem, żeby mieć blisko do pracy i aby coś załatwić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-12-2018, 23:00
knyss knyss jest offline
Kumotr

Domyślnie

Zależy o jakim mieście mówimy. Ja żyję w mieście 20 tysięcy mieszkańców tuż obok jednego z największych polskich miast i do jego centrum mam około 40 minut autobusem. Jestem całkiem zadowolony z takiego rozwiązania, bo z jednej strony mam całkiem niedaleko na studia, do pracy, na koncert i inne rozrywki, a z drugiej jednak nie dokucza mi przepych, pełne tramwaje i ciągłe wchodzenie na ludzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-12-2018, 23:40
mkruczek mkruczek jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ciężko byłoby mi wybrać coś tak na całe życie. Jako młoda osoba wolałabym chyba miasto, ze względu na łatwy dostęp do wszystkiego i znacznie większe możliwości. Ale na starość, już jako babinka na emeryturze, zdecydowanie wybrałabym spokojną, cichą wieś.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-13-2018, 11:37
MSZ94 MSZ94 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Wieś albo niewielkie miasto. Owszem, na wsi wszyscy się znają i wszyscy się obgadują, ale z drugiej strony ta cisza i spokój są warte więcej niż centrum handlowe w sąsiedztwie. Poza tym brak sąsiadów piętro wyżej/niżej/mieszkanie obok regularnie urządzających głośne imprezy to duży plus.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.