Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-17-2018, 10:34
Biuro.Tlumaczen.Polglish's Avatar
Biuro.Tlumaczen.Polglish Biuro.Tlumaczen.Polglish jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zgadzam się - wesprzeć się można, jednak najlepiej każde z tłumaczeń/pisanych tekstów dokładnie sprawdzić i samemu wyeliminować ewentualne potknięcia
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-25-2018, 18:16
kost kost jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Uważam, że warto z nich skorzystać. Pomoże wytknąć błędy, które sami mogliśmy przeoczyć, zwłaszcza po wielokrotnym sprawdzaniu tekstu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-26-2018, 14:28
Scarlett3's Avatar
Scarlett3 Scarlett3 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Moim zdaniem warto bazowac na swojej wiedzy I umiejetnosciach niz na takich programach. Ja zawsze stawialam na intuicje i rzadko bardzo sie mylilam . Jesli ktos nie czuje sie na tyle mocny, to mysle , ze dobra pomoca bedzie jakis naprawde zaufane zrodlo gramatyczne albo pomoc native, ktory ma wiedze o jezyku, bo nie kazdy native zna gramatyke perfect.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-29-2018, 10:36
Biuro.Tlumaczen.Polglish's Avatar
Biuro.Tlumaczen.Polglish Biuro.Tlumaczen.Polglish jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

To fakt, programy mają to do siebie że są zawodne, a dodatkowo "myślą" wyłącznie zaprogramowanymi kategoriami, nie natomiast w sposób kreatywny jak ludzie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-02-2018, 10:11
kost kost jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja jednak uważam, że może służyć jako dobre narzędzie pomocnicze. Można przypadkiem zgubić jakieś "s" w trzeciej formie, co łatwo przeoczyć przy wielokrotnym czytaniu tekstu, a taki program to wychwyci już.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-03-2018, 23:21
justynam655 justynam655 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja korzystam z [url]https://languagetool.org/pl/[/url], ale czasem niestety zawodzi i nie wyłapuje wszystkich błędów. Więc i tak trzeba później jeszcze raz wszystko dokładnie sprawdzić
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-26-2018, 16:17
kamkuch kamkuch jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Z takimi programami jest jak z nawigacją GPS. Trzeba pamiętać że są pomocne ale często nas wywodzą na manowce. Osobiście jestem zdania że najważniejsze jest to aby używać naszej wiedzy w pierwszej kolejności i nie polegać w całości na programie, który jest po prostu maszyną
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-06-2018, 20:19
Agapur93 Agapur93 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Grammarly przydaje się, ale w wersji darmowej nie zawsze jest w stanie wszystko wyłapać. Ginger i podobne strony internetowe bywają przydatne, ale często pokazywały, ze wszystko jest w porządku z moim tekstem, choć wiedziałam, że np. gdzieś coś jest nie tak. Aczkolwiek nie zaszkodzi skorzystać
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-10-2018, 23:56
Annie16 Annie16 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Również używam Grammarly, wersja darmowa nie jest może zbyt zaawansowana, jednak zawsze jest to jakaś pomoc w wyeliminowaniu potencjalnych błędów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.