Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-16-2019, 22:04
MartaLewandowska20 MartaLewandowska20 jest offline
Kumotr

Domyślnie Skam

Cześć! Czy są tu jacyś fani norweskiego SKAM? Z Noorą, Williamem, Evą? Jak Wasze opinie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-17-2019, 19:39
beattta beattta jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Hej! Pewnie! SKAM jest jednym z moich ulubionych seriali. Oglądałam go już kilka razy i za każdym razem wyniosłam z niego coś nowego.
Poza tym ostatnio zainteresowałam się remake'ami SKAMu (których powstało całkiem dużo). Najpierw wydawały mi się bez sensu i byłam do nich nastawiona bardzo sceptycznie, ale teraz myślę, że to super pomysł. W ten sposób osoba z np. Francji może jeszcze bardziej utożsamić się z historiami bohaterów serialu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-22-2019, 23:00
SzymanskaS SzymanskaS jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

SKAM jest bardzo fajnym, inspirującym serialem. Dzięki niemu zapragnęłam zacząć uczyć się norweskiego. Przypomina mi odrobinę brytyjski serial Skins.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-24-2019, 22:34
beattta beattta jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

SKAM i Skins mają w sumie tę samą tematykę - pokazują życie nastolatków. Jednak dla mnie oba te seriale mają zupełnie różny klimat. Kiedy oglądałam Skins to zawsze robiło mi się w jakiś sposób przykro, SKAM za to działał na mnie dość pozytywnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-02-2019, 16:20
jpachowicz jpachowicz jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Bardzo lubię ten serial! Dzięki niemu zaczęłam swoją przygodę z nauką języka norweskiego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-03-2019, 02:57
adrianm2 adrianm2 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Mnie również zachęcił on do nauki norweskiego, chociaż*muszę przyznać, że na początku niezbyt mi się spodobał - dopiero pod koniec pierwszego sezonu mnie wciągnął, a wcześniej byłem blisko, żeby przerwać. Obecnie planuje też sprawdzić niderlandzkojęzyczną wersję, bo to mój główny język nauki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-08-2019, 23:40
poplawskiwiktor poplawskiwiktor jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Moja siostra jest ogromną fanką Skam, widziała wszystkie wersje. Ja dopiero niedawno wkręciłem się w ten świat i obejrzałem 2 sezony oryginalnego Skam. Muszę przyznać,że jest to bardzo ciekawy format, wyróżniający się na tle tego, co wszyscy już widzieli wiele razy na ekranach. Zamierzam kontynuować moją przygodę z tym serialem, bo bardzo mi się podoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.