Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-12-2018, 18:00
MartaM_ch MartaM_ch jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Polecam WeChat i opcję "osoby w okolicy" lub portal 波兰华人网 (bolan huaren wang).
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-05-2019, 22:01
Yuri Yuri jest offline
Kumotr

Domyślnie

Zgadzam się, aplikacja HelloTalk zdecydowanie straciła swoją żywotność. Ja korzystam z InterPals. Lubię też aplikację Slowly, w której wysyła się sobie listy, przy czym czas potrzebny na dotarcie listu zależy od dystansu dzielącego piszących. Co prawda taka formuła oznacza dość długie czekanie na odpowiedź, ale po wymienieniu kilku listów ludzie zwykle przenoszą się na inne platformy, więc wbrew pozorom łatwo o znalezienie ludzi do wymiany językowej. Fajną aplikacją jest również Goodnight. Możesz się w niej połączyć z losową osobą z regionu, który wybierzesz i macie bodajże 7 minut na rozmowę (coś jak Skype, ale bez obrazu). Jeśli obie strony wyrażą taką chęć, można dodać się do znajomych i kontynuować. Jest to fajna aplikacja, bo zmusza do mówienia w danym języku - to może być taki skok na głęboką wodę. Słyszałam też pozytywne opinie o aplikacji Speaky.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-06-2019, 12:17
DomMich DomMich jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Polecam hinative, zarówno stronę jak i aplikację. Można zadawać pytania native'om wszystkich języków. Nie tej to typowa strona do poznania ludzi, ale pomaga w nauce języka. I jak ktoś się uprze to można kogoś poznać
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-08-2019, 01:43
Lukasz Lukasz jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja w przeciwieństwie do Wechata polecam Tandem - bardzo fajna aplikacja, w której można poznać osoby z różnych zakątków świata.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-19-2019, 13:06
nuotian nuotian jest offline
Kumotr

Domyślnie

Ja polecam poszukać na grupach na facebooku kogoś, kogo interesowałaby wymiana językowa. Dużo studentów medycyny i stomatologii z Tajwanu chciałoby podszkolić swój polski i poznać nas lepiej Wiem, że jest również sporo Koreańczyków, których interesuje wymiana językowa, nie wiem natomiast jak to jest z Japończykami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-09-2019, 06:21
paulinatryc paulinatryc jest offline
Kumotr

Domyślnie

Polecam Hellotalk, albo Tandem. Nie wiem na ile Hellotalk jest obecnie aktywne w Polsce, ale jestem w Chinach i dzięki Hellotalk poznałam bardzo dużo osób. Poza tym oczywiście grupy na Facebooku, wydarzenia, szczególnie jeśli ktoś jest w większym mieście, warto poszukać, bo jest wiele studentów z Azji. Nieraz są Organizowane wspólne wydarzenia mające na celu wymianę kulturową. Tak jest na przykład w Poznaniu, gdzie co miesiąc organizują Chinese Meeting.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.