Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-18-2017, 00:44
ulaba ulaba jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Osobliwy dom Pani Peregrine. Wszystkie 3 książki bardzo mi się podobały, film absolutnie nie. Postaci różniły się od książkowych, początek filmu zapowiadał się dobrze, ale potem nieporadnie upchnięto trzy książki w jednym filmie i cała historia straciła sens. Na plus Eva Green jako pani Peregrine i nagrana do filmu piosenka Florence and the Machine.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-20-2017, 10:50
slavomirrr slavomirrr jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

"Batman Returns" Tima Burtona, ze względu na fenomenalną i niezapomnianą rolę Catwoman graną przez wiecznie piękną Michelle Pfeiffer <3
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-28-2017, 16:04
Ja92 Ja92 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Chętnie zobaczyłabym porządną ekranizację Wiedźmina. Oprócz tego koniecznie cykl "Achaja" Ziemiańskiego, "Chłopcy" Ćwieka, "Kroniki Drugiego Kręgu" Białołęckiej i "Silmarillion" Tolkiena.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-29-2017, 17:56
kplona kplona jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Mi bardzo podoba się ekranizacja przygód Sherlocka Holmes'a - serial "Sherlock" jako przedstawienie pierwotnych zagadek we współczesnym, nowoczesnym świecie. Dla mnie totalnym dnem jest cala seria o Grey'u, która nie oddaje atmosfery towarzyszącej czytaniu ksiązki
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-30-2017, 16:38
mpiescinska mpiescinska jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Boję się nowej ekranizacji "Wiedźmina" - mam wrażenie, że ludzie nie będą go kojarzyć z książkami. Pamiętam też, że jako dzieciak byłam zawiedziona ekranizacją Harrego Pottera - dopiero później ją polubiłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-31-2017, 16:35
olapisarek olapisarek jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Chętnie obejrzałabym ekranizację serii Z Mgły Zrodzony Brandona Sandersona. Grając w Dishonored miałam wrażenie, że klimat gry i niektóre elementy jej świata są bardzo podobne do tego jak świat z tej serii wyglądał w mojej wyobraźni. Ciekawie byłoby zobaczyć, jak zostałby przedstawiony w filmie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-02-2018, 18:57
mojanowa mojanowa jest offline
Starszy Kumotr

Miejscowość: Szczecin
Domyślnie

Czytając "Wiedźmina" oderwałam się od rzeczywistości. Świetna pozycja, warta przeczytania. Na produkcje Netflixa również czekam niecierpliwie! Teraz mamy możliwość oglądać na ekranach kin najnowszą część "Gwiezdnych Wojen". Niestety nie przypadła mi do gustu produkcja Disney'a. Opinie polityczne, pozmieniane postacie. Osobiście jestem oczarowana oryginalną serią.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Wczoraj, 22:11
Melissa's Avatar
Melissa Melissa jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Ja uwielbiam ekranizację Koraliny Neila Gaimana – świetny film wykonany techniką poklatkową, dość wierny książce, z niesamowitą atmosferą i piękną muzyką.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.