Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-26-2019, 14:22
DomMich DomMich jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Rozumiem Cię, ale najlepszą metodą jest praktyka. Innego sposobu, niestety, nie ma. Trzeba dużo ćwiczyć.

Ostatnio edytowane przez madzik97 : 08-11-2019 o 14:14.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-26-2019, 15:37
Natalya Natalya jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Zgadzam się z poprzednikami, że to wymaga ćwiczeń nad swoim tłumaczeniem, ale uważam, iż należy też trochę popracować nad samym sobą - nad swoim podejściem, nastawieniem. Wszystko siedzi w naszej głowie, więc myślę że od tego miejsca powinno się zacząć. Spróbuj może zmienić sposób myślenia - nie obawiaj się, że coś może pójść nie tak, że ludzie Cię słuchają i że już teraz wszystko musi być dobrze. Wiem, że nie jest to łatwe, ale myślę że jeśli się nad tym popracuje i jeśli będziesz świadoma tego, co siedzi w twojej głowie, to stres zacznie ustępować. Nie sądzę by on zniknął, ale może dawać dodatkową motywację. Trzymam kciuki.

Ostatnio edytowane przez madzik97 : 08-12-2019 o 08:00.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-19-2019, 13:23
nuotian nuotian jest offline
Kumotr

Domyślnie

Kluczowe jest odpowiednie przygotowanie merytoryczne, które dodaje sporo pewności siebie już na starcie. Potem należy ćwiczyć ile wlezie, przed lustrem, nagrywać siebie, itp. Po pary wykonanych tłumaczeniach ustnych dużo rzeczy będziesz już robiła z automatu i będzie dużo łatwiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.