Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-25-2019, 14:17
woloszek woloszek jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Podobał mi się, był raczej nieprzewidywalny, ale kilka wątków mogło mieć lepsze rozwinięcia. Ogólnie uważam, że bardzo dobry serial i czekam na drugi sezon.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-25-2019, 15:27
KingaKuk KingaKuk jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Polecam recenzję [url]http://zpopk.pl/you.html[/url] , zgadzam się w nią w bardzo wielu punktach.
Główna bohaterka była strasznie irytująca, nie wiem, dlaczego Joe wybrał sobie na cel akurat ją. Historia rzeczywiście wciągająca, ale mimo wszystko fabuła trochę naciągania, więc należy podejść do tego serialu poniekąd z przymrużeniem oka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-25-2019, 18:29
ANITA7789 ANITA7789 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Dla mnie całkiem dobry serial, nie jest w moim top 3 ale i tak miło mi się go oglądało. jestem ciekawa drugiego sezonu
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-16-2019, 10:30
WeronikaSZ1996 WeronikaSZ1996 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Serial faktycznie był dość specyficzny. Jak dla mnie był nieprzewidywalny i w dodatku praktycznie każdy odcinek kończył się wielkim znakiem zapytania, ponieważ wprowadzał nowy, ciekawy wątek.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-13-2019, 01:54
ewelina93's Avatar
ewelina93 ewelina93 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Trafiłam na ten serial dość przypadkowo i po obejrzeniu pierwszego odcinka nie mogłam przestać. Zakończenie trochę mnie rozczarowało, ale ciekawa jestem kolejnej serii (o ile będzie). Bardzo podobała mi się gra głównego bohatera - psychopatyczny typ wmawiający sobie, że wszystko złe, co robi, robi z miłości. Powiem szczerze, że po obejrzeniu serial siedział w mojej głowie jeszcze przez kilka dni
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-13-2019, 20:03
Natalya Natalya jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Początek serialu wydawał się dla mnie dość interesujący, lecz im dalej w las tym bardziej rozbawiona się czułam zachowaniem bohaterów i brakiem logiki w wielu momentach. Od razu mówię, iż nie uważam tego za zły serial, ale nie mogę też powiedzieć by był on bardzo dobry - był średni i pasuje do obejrzenia dla odmóżdżenia się. Muszę jednak przyznać, iż początek i koniec były intrygujące, ale nie wiem czy jestem zainteresowana obejrzeniem kolejnego sezonu. Chyba, że będzie mi brakowało śmiechu - w takim momencie chętnie sięgnę bo ten tytuł, bo (chociaż to nie ten gatunek) serial rozbawił mnie lepiej niż niejedna komedia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-14-2019, 10:21
aleksandra266 aleksandra266 jest online
Kumotr

Domyślnie

Oglądałam parę odcinków, ale jakoś na tym się skończyło, bo nie miałam czasu, a potem wyleciało mi z głowy. Przeczytałam za to jakiś czas temu książkę, na podstawie której powstał ten serial, zdecydowanie polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-23-2019, 21:56
agabu agabu jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jeden z ciekawszych seriali na Netflixie. Zdecydowanie trzymał w napięciu, zwłaszcza pod koniec pierwszego sezonu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.