Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-11-2018, 09:08
AgaDu's Avatar
AgaDu AgaDu jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Marburg
Domyślnie

Z mojego punktu widzenia chiński i japoński wydają się trudniejsze niż inne języki ze wzgledu na samą pisownię i litery. Popatrzeć jednak na posiedzę, to wiele języków zawiera obce litery bądź znaki.

Trzeba jednak przyznać, że język polski nie należy do najlatwieszych. Szczególnie gramatyka wydaje się trudniejsza niż w języku angielskim, hiszpańskim itp. Ja osobiście walczę do dzisiejszego dnia z regułami gramatyki polskiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-23-2018, 13:45
kaluza,sylwia1996 kaluza,sylwia1996 jest offline
Szyszkownik

Domyślnie

Polski. Chociaż jak uczyłam się hiszpańskiego to wcale nie był moim zdaniem taki łatwy, zwłaszcza jeśli chodzi o gramatykę. Może to dlatego, że jestem bardziej germanistką niż romanistką.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-18-2019, 10:01
magdamic magdamic jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Uważam, że każdy człowiek ma swoje osobiste predyspozycje do nauki języków i mówienie, że dany język jest "najtrudniejszy na świecie" jest sporym uogólnieniem. Mam znajomych, którzy uczą się koreańskiego/japońskiego i idzie im to świetnie mimo, że są to języki uznawane za trudne, a np. ja uważam język francuski za naprawdę wymagający, mimo że raczej uznaję się go za łatwy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-05-2019, 13:35
ghosttown98's Avatar
ghosttown98 ghosttown98 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Ja uważam, ze fiński jest jednym z najtrudniejszych języków, bo nie jest zbyt podobny do żadnego prócz węgierskiego, a sam węgierski jest już mocno specyficzny
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.