Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-16-2018, 09:55
cassie97 cassie97 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Uczyłam się angielskiego z obowiązku. Dopiero, gdy rodzice w podstawówce wysłali mnie na dodatkowy angielski do szkoły językowej to dzięki nauczycielowi, który mnie uczył pokochałam ten język. Jeśli chodzi o mój drugi język - hiszpanski, wybrałam go w liceum tylko po to, żeby uciec od niemieckiego, którego szczerze nienawidziłam. Uważam, że niemiecki jest to jeden z języków, który człowiek albo kocha albo nienawidzi. Hiszpański wydawał mi się być bardzo przyjemnym i właściwie za namową znajomych i rodziny zaczęłam intensywną naukę, żeby móc zdawać ten język na maturze i pójść dalej na studia lingwistyczne, gdzie mogę uczyć się obu moich ulubionych języków na raz. Udało się.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Wczoraj, 14:47
patrycja.k.6 patrycja.k.6 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Moi rodzice mieszkali przed moim urodzeniem 5 lat we Francji, więc język francuski był poniekąd obecny od zawsze w naszym domu, zawsze fascynowało mnie poznanie jakiegoś nowego słówka czy zdania, w tym języku, dlatego już w podstawówce poprosiłam rodziców żeby zapisali mnie na dodatkowy kurs francuskiego, co zaowocowało tym, że obecnie studiuję filologię romańską.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.