Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-08-2018, 01:03
KNiziurska's Avatar
KNiziurska KNiziurska jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Gdańsk
Domyślnie

Ja zdałam ustny egzamin z polskiego tylko dlatego, że 15 minut wcześniej przeczytałam notatki jadąc kolejką i akurat trafiłam na pytanie, do którego teorię czytałam. Niesamowity fart, do dziś nie wiem co by było jakbym wylosowała inne pytanie, jakieś mniej teoretyczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-14-2018, 14:21
nautilus nautilus jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Z okresu maturalnego pamiętam jedynie stres i przyspieszone tętno przed każdym egzaminem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-24-2018, 13:51
Oriana Oriana jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Mi dzień przed maturą śniło się, że na ustnym z polskiego wypadły mi zęby. W trakcie odpowiedzi czułam jak mieszają mi się w buzi i musiałam mieć zamknięte usta, żeby nie wypadły na zewnątrz i już nie mogłam nic powiedzieć. Jak się obudziłam, miałam wrażenie, że wszystkie zęby mi się ruszają i myłam je co egzamin. Ale ostatecznie z polskiego ustnego 100%.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-26-2018, 19:26
nowicka.marta nowicka.marta jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Mój egzamin ustny z polskiego wyglądał tak, że praktycznie cały czas powtarzałam to samo, czasami tylko wplatałam inne słowa. A na angielskim ze stresu zapomniałam najprostszych struktur. Na szczęście oba zdane
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-27-2018, 10:26
cassie97 cassie97 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja dziwnie się czułam pisząc maturę z rozszerzonego hiszpańskiego. Pisałam jako jedyna w całej szkole, a komisja wiadomo, trzech nauczycieli. Nauczyciele specjalnie dzwonili do kuratorium prosząc o zmniejszenie ilości osób w komisji, bo po co im tyle nauczycieli do jednej zdającej. Kuratorium zgodziło się na jednego mniej.
Pamiętam też jak koleżanka zapomniała dowodu na maturę ustną z polskiego, weszła do sali, ale panie pozwoliły jej szybko biec do domu po dowód i przystąpić do egzaminu. Sama sytuacja bardzo ją zestresowała, ale udało jej się szybko załatwić sprawę i zdać maturę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-29-2018, 16:33
izabelapoz izabelapoz jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Poznań
Domyślnie

Moja nauczycielka języka polskiego bardzo intensywnie przygotowywała całą klasę do rozszerzonej matury z polskiego, mimo że tylko połowa grupy ją pisała. Co tydzień we wtorki zostawaliśmy po lekcjach pisać rozprawki Wyszło mi to na dobre, bo rozszerzoną maturę zdałam bardzo dobrze. Dziwne tylko, że na podstawowej miałam o 20% mniej Ogólnie nie było to aż tak stresujące, jak się spodziewałam. Na egzaminie ustnym z kolei miałam jakieś niespodziewane problemy z gardłem i z trudem i łzami w oczach udało mi się dobrnąć do końca
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-01-2018, 04:03
bchlopecki bchlopecki jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Pamiętam tylko, że byłem mocno zestresowany przed egzaminami oraz to, że okres maturalny niesamowicie się "ciągnął" - od początku prawie do końca maja. Z niestandardowych sytuacji pamiętam, że były jakieś problemy z odtwarzaczem CD na maturze z angielskiego przez co było trochę opóźnienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-01-2020, 19:59
Aneta Madam Aneta Madam jest offline
Kumotr

Arrow Jak dobrze zdać maturę ustną i pisemną z polskiego?

Moim zdaniem należy odpowiednio wcześnie zacząć naukę. Miałam szczęście, że moja siostra zdawała rok przede mną i poleciła mi stronę z materiałami [url]https://www.zestawymaturalne.pl/luminus/przyklady.pdf[/url] gdzie otrzymała notatki, opracowania i pakiet pytań od polonisty. Uczyłam się tylko z tego i opanowałam więcej w tydzień niż przez trzy lata w liceum.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-21-2020, 18:42
Zera's Avatar
Zera Zera jest offline
Kumotr

Domyślnie

Ja na swojej maturze ustnej z języka [url]http://forum.mlingua.pl/[/url] angielskiego byłam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-30-2020, 12:34
todarek12 todarek12 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Na maturze ustnej z języka angielskiego miałem do opisania obrazek, na którym facet grabił albo zamiatał liście, nie pamiętam dokładnie. W każdym bądź razie była to jesień... ale jak tu opisać taki obrazek, skoro się zapomniało, jak jest "jesień" po angielsku? Nie pamiętam już, co wykombinowałem, ale skończyło się 20/20
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.