Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-14-2015, 12:26
hklaudia hklaudia jest offline
Kumotr

Domyślnie

Moim zdaniem nie powinno oceniać się ludzi przez pryzmant tego czy mają tatuaż czy też nie - jest to ich osobista sprawa, która nie powinna mieć wpływu na to czy dostaną pracę czy też nie. Mówię tu oczywiście w granicach rozsądku (tatuaże na twarzy - przesada jak dla mnie). Tatuaż jest pewną formą wyrażania siebie i nie powinien być przeszkodą w zdobyciu nowej pracy
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-14-2015, 16:51
kamg kamg jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez hklaudia Pokaż post
Tatuaż jest pewną formą wyrażania siebie
Zgadzam się w stu procentach. Jeśli pracodawca miałby nie przyjąć kogoś tylko ze względu na tatuaż, to idąc tym tokiem myślenia, moglibyśmy w pracy zakazywać noszenia krótkich/długich, farbowanych/niefarbowanych włosów, tipsów, czy makijażu.. W granicach rozsądku - wszystko jest dla ludzi
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-07-2015, 14:44
mikey8827 mikey8827 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez phatarno Pokaż post
Jestem całkowicie za. Nie żyjemy w czasach, kiedy tatuaże kojarzyły się tylko i wyłącznie z więzieniem. Jeżeli ktoś lubi tatuaże i w ten sposób wyraża siebie, to nie powinien być za to karany w miejscu pracy. To czy ktoś ma tatuaże czy nie, nie świadczy przecież o jego kwalifikacjach i umiejętnościach.
Popieram. Osobiście (gdybym sam kogoś zatrudniał) wygląd pracownika (to czy posiada on jakiekolwiek tatuaże, kolczyki, czy biżuterię czy nie) nie był by dla mnie najistotniejszy (choć wiadomo, że człowiek w pracy powinien wyglądać schludnie). Większą uwagę zwracałbym na jego kwalifikacje i umiejętności.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-08-2015, 11:21
Szymon95 Szymon95 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja też jestem za akceptacją tatuaży w miejscu pracy. Nie powinno się oceniać kogoś, tylko i wyłącznie po wyglądzie, ale po tym jakie ma umiejętności i kwalifikacje, w przypadku zatrudniania kogoś do pracy i nie tylko. Każdy ma prawo wyglądać jak wygląda i to jest sprawa, tylko tej osoby, a nie ludzi wokół.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-08-2015, 15:37
MariaG MariaG jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Sama mam tatuaże: jeden na ramieniu, jeden duży na plecach, żaden z pracodawców jeszcze nie miał z tym problemu i tak też powinno być. Jeżeli tatuaż nie posiada wulgarnych elementów/słów to powinien być akceptowany w miejscu pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-09-2015, 16:12
leena5 leena5 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Nie mam nic przeciwko tatuażom, jedna z pań, która prowadziła szkolenie u mnie w pracy miała na przedramieniu dość duży tatuaż, mi osobiście to nie przeszkadza. Jeśli ktoś lubi tatuaże to czemu nie, ważniejsze co się ma w głowie i czy tatuaż nie jest tylko chwilową zachcianką np. nastolatka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-16-2015, 02:53
piwww piwww jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Moim zdaniem wszystko zależy od tego jakiego rodzaju praca to ma być. Jeśli taka, w której potrzebny jest profesjonalny wygląd i np. ciągły kontakt z klientami, to moim zdaniem tatuaże faktycznie nie są zbyt wskazane. Jeśli jest to praca polegająca na siedzeniu za biurkiem lub w innym miejscu, gdzie wizerunek pracownika nie jest szzcególnie oceniany, to tatuaże w niczym nie przeszkadzają.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-16-2015, 13:36
MrKS MrKS jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez joaska92 Pokaż post
Było już o tatuażach u tłumacza czy nauczyciela, ale teraz trochę bardziej ogólnie. Jesteście za akceptacją tatuaży w miejscu pracy czy też przeciwko? Dlaczego tak, dlaczego nie?
Tatuaż jest wyborem indywidualnym, to, że podoba się osobie która go sobie zrobiła nie oznacz, że takie samo zdanie będą miały osoby wokół. A czy pokazywać go w miejscu pracy to zależy od pracodawcy i wykonywanych zleceń. Striptizerce trudno będzie nie pokazywać, a wolałbym również by trumnę z moim dziadkiem niósł schludnie ubrany facet niż wytatuowany osiłek.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-16-2015, 17:03
Tomzar1989 Tomzar1989 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Niezależnie od tego, czy wyglądasz schludnie i gładko czy masz całe ciało pokryte w całości tatuażami, masz pełno kolczyków i lubisz słuchać Weekend... Nieważne to wszystko jest. W miejscu pracy nie liczy się twój wygląd a charakter, twoje podejście do zawodu. To jak wyglądasz nie ma najmniejszego znaczenia. Co innego jeżeli masz na co dzień kontakt z różnymi klientami i musisz się prezentować... no tutaj to można spekulować. Jednak jeżeli masz w sobie tą wewnętrzną charyzmę i dar do ludzi, to myślę że twój szef przymknie oko na to, jak wyglądasz.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-16-2015, 21:36
ania_exploratrice ania_exploratrice jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Ciechanów
Domyślnie

No tak, to dośc kontrowersyjny temat. Niby nikomu nie przeszkadza, ale już widzę rodziców tolerujących nauczyciela z tatuażem. Niestety w dalszym ciągu istnieją pewne konwenanse do których, chcąc pracowac, trzeba niestety się ugiąc. Mój kolega przed rozpoczeciem pracy w banku musiał ściąc włosy. Aczkolwiek wydaje mi sie, że dziś wiecej ludzi toleruje u pracownika tatuaż niż długą fryzurę (mówie o mężczyznach)...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.