Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-04-2019, 01:22
monikaborzecka monikaborzecka jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Myślę, że "problem" z tatuażami jest już dawno nieaktualny - chyba nie ma już profesji, w których ma to jakieś znaczenie czy ktoś tatuaż posiada, czy też nie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-04-2019, 16:56
Aga12 Aga12 jest offline
Nadszyszkownik Kilkujadek

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez monikaborzecka Pokaż post
Myślę, że "problem" z tatuażami jest już dawno nieaktualny - chyba nie ma już profesji, w których ma to jakieś znaczenie czy ktoś tatuaż posiada, czy też nie
A aktor, który ma wytatuowane całe ręce, łydki lub szyję? Czy może liczyć na rolę niewtyatuowanej osoby w filmie, którego większość akcji dzieje się na plaży?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-05-2019, 21:05
KarolUminski KarolUminski jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Tatuaże na pewno nie wpływają w żaden sposób na produktywność pracowników. Jedynym problem mogą być zawody, gdzie ważna jest prezencja. W większości przypadków można też po prostu go zakryć ubraniem
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-07-2019, 22:51
monikaborzecka monikaborzecka jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez Aga12 Pokaż post
A aktor, który ma wytatuowane całe ręce, łydki lub szyję? Czy może liczyć na rolę niewtyatuowanej osoby w filmie, którego większość akcji dzieje się na plaży?
Z tego, co wiem, to teraz są takie podkłady pozwalające zakryć tatuaże, że to wyłącznie kwestia dobrej woli, i budżetu, producenta filmu. Oczywiście, może to komplikować sprawę, ale jeżeli inne czynniki działają na korzyść aktora, to czemu nie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-08-2019, 08:51
Aga12 Aga12 jest offline

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez monikaborzecka Pokaż post
Z tego, co wiem, to teraz są takie podkłady pozwalające zakryć tatuaże, że to wyłącznie kwestia dobrej woli, i budżetu, producenta filmu. Oczywiście, może to komplikować sprawę, ale jeżeli inne czynniki działają na korzyść aktora, to czemu nie
W przypadku początkujących i mało znanych?? Po co mu taki wytatuowany jak będzie miał na castingu dziesięciu innych "czystych".
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-18-2019, 01:47
MagdalenaBo MagdalenaBo jest offline
Kumotr

Domyślnie

Jako osoba sama mająca tatuaże myślę, że moją granicą byłoby gdyby to faktycznie przeszkadzało w wykonywaniu obowiązków, może jakiś wojskowy czy w służbach specjalnych - żeby nie było znaków szczególnych do rozpoznania - ale tak zwyczajnie to nie widzę problemu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-18-2019, 22:16
Aga12 Aga12 jest offline

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez MagdalenaBo Pokaż post
Jako osoba sama mająca tatuaże myślę, że moją granicą byłoby gdyby to faktycznie przeszkadzało w wykonywaniu obowiązków, może jakiś wojskowy czy w służbach specjalnych - żeby nie było znaków szczególnych do rozpoznania - ale tak zwyczajnie to nie widzę problemu.
Znaki szczególne do rozpoznawania mogą przeszkadzać wielu osobom, nie tylko tajnym agentom lub wojskowym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-18-2019, 22:26
magda96 magda96 jest offline
Kumotr

Domyślnie

W chwili obecnej w większości miejsc pracy możemy spotkać osoby z tatuażami i dla wielu osób ( z małymi wyjątkami) nie stanowi to problemu. Nasze społeczeństwo stało się bardziej tolerancyjne i myślę, że z biegiem czasu będzie coraz lepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-18-2019, 23:46
Aga12 Aga12 jest offline

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez magda96 Pokaż post
W chwili obecnej w większości miejsc pracy możemy spotkać osoby z tatuażami i dla wielu osób ( z małymi wyjątkami) nie stanowi to problemu. Nasze społeczeństwo stało się bardziej tolerancyjne i myślę, że z biegiem czasu będzie coraz lepiej.
Cudze tatuaże nie są dla mnie problemem ale budzą we mnie ogromne zdziwienie. Jak można chcieć mieć wytatuowaną np. całą szyję - co wygląda z daleka jakby ktoś miał ją zwyczajnie brudną. I być skazanym na widok takiej szyi do KOŃCA (!!!) życia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-25-2019, 01:14
Pavel Pavel jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Nie jestem zwolennikiem w miejscu pracy. Wyglądają nieprofesjonalnie zwłaszcza przy pracy związanej z pieniędzmi. Dodatkowo są nieprzyjemne przy oglądaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.