Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-17-2012, 00:18
czcz213 czcz213 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Obecnie gry Paradoxu... Europa Universalis 3 już mi się przejadła, więc zainteresowałem się Rzymem - a w kolejce czeka jeszcze Victory. Szkoda, że rok akademicki za pasem :P.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-17-2012, 00:24
olaMyCat's Avatar
olaMyCat olaMyCat jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

A ja sobie pykam w Limbo. Poza tym, bardzo lubię czasami jakąś okazyjną kampanię z innymi w trybie multi, np. Left4Dead.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-17-2012, 01:10
Adept Adept jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

klasyka-settlersy, Wacraft III, czasem odpali się Commodore, albo Amigę

pozdrawiam,

adept
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-17-2012, 01:10
Homer88 Homer88 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Obecnie Darksiders II przeplatany z Uncharted Ps. Max Payne 3 jest na prawdę świetny, polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-17-2012, 01:21
joanne1748 joanne1748 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Obecnie (za namową chłopaka) rozgryzam pierwszą część 'Syberii' z 2002 roku i naprawdę gorąco ją polecam osobom, które lubią rozrywkę wymagającą logicznego myślenia. Ta gra wymaga główkowania na każdym kroku, co mi się baaardzo podoba
Stary 09-17-2012, 01:41
Homer88 Homer88 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jeśli tak to polecam Journey - najdłuższa podróż
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-17-2012, 12:28
olaMyCat's Avatar
olaMyCat olaMyCat jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez Homer88 Pokaż post
Obecnie Darksiders II przeplatany z Uncharted Ps. Max Payne 3 jest na prawdę świetny, polecam
Uncharted to gra w którą od zawsze chciałam grać. Ale ci zazdroszczę PS3... od zakupu powstrzymuje mnie na razie brak umiejętności grania na padzie

A jak ktoś tu zajrzy, to można też zagrać w darmową grę Slender (ale to tylko dla osób które nie zostały jeszcze zaatakowane na YT setkami filmików z tej gry).
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-17-2012, 12:45
Charlie's Avatar
Charlie Charlie jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jestem fanem serii Dragon Age i o ile 2 część przynosi mieszane uczucia, lubię od czasu do czasu powrócić do pierwszej części
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-17-2012, 14:50
Jerzy_M Jerzy_M jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Bydgoszcz
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez kamil89 Pokaż post
Ostatnio Europa Universalis, dość stara gra. Stajesz na czele średniowiecznego państwa i prowadzisz je przez kilka wieków (zależnie od scenariusza). Dbasz o rozwój technologii wojskowej, handlu, infrastruktury, kolonizujesz Nowy Świat. W drugiej części gry jest więcej historycznych wydarzeń. W sumie to dzięki tej grze poznałem spory kawał mapy świata i historii Europy.
Matko, ile ja w to grałem. Inspiruje do tworzenia historii alternatywnych jak mało co. Tylko taka gra może skłonić do stworzenia historii, w której Polska jest ogólnoświatowym imperium! Albo Hiszpania. Albo Turcja. ...albo Navajo. ......albo Zulu...
Też stanowi świetną naukę mapy świata w danym okresie. Nie sądziłem, że Kambodża czy Mali miały imperium kiedyś!
Stary 09-17-2012, 15:03
YogSothoth YogSothoth jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Hmm to ja wyjdę na jakiegoś strasznego gracza - gram w bardzo dużo gier tylko nie jestem w stanie poświęcić na nie wystarczająco dużo czasu :P
Shogun 2 + Shogun 2 Fall of the Samurai, League of Legends, Aion, Skyrim, Empire: Total War, Medieval 2 i czasem Company of Heroes, albo WH:40k Soulstorm, a w kolejce czekają Mass Effect 2 i 3, Battlefield 3, Prototype 2 i więcej grzechów nie pamiętam :P
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.