Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-02-2018, 10:37
SiebertS SiebertS jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Przez chwile miałem rozpoczęte dwa kierunki, ale wydaje mi sie ze to pochłania zbyt wiele czasu. Lepiej skupic sie na jednym i później ewentualnie zacząć coś innego
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-08-2019, 20:33
martach21 martach21 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Uważam, że jeżeli ktoś " czuje się na siłach" to nie jest to zły pomysł
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-09-2019, 01:30
idxx idxx jest offline
Kumotr

Domyślnie

Sporo osób studiujących dwa kierunki prędzej czy później rezygnuje z jednego z nich. Wydaje mi się, że lepszym pomysłem jest zrobienie jakiś dodatkowych kursów i certyfikatów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-13-2019, 11:59
walentyna44 walentyna44 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja tak studiuję i jestem zdecydowanie na tak. Wszystko jednak zależy od dobrej organizacji pracy
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-13-2019, 23:16
AnnaMa
Guest

Domyślnie odp.

Ja jestem jak najbardziej za. Studiowanie 2 kierunków poszerza naszą wiedzę i daje większe możliwości na rynku pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-18-2019, 12:17
Anita8991 Anita8991 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Moim zdaniem jest to bardzo trudne i trzeba mieć do tego jakieś określone predyspozycje. Daje to szersze perspektywy na rynku pracy, ale wymaga bardzo dobrej organizacji czasu i pracy własnej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-18-2019, 15:34
jpachowicz jpachowicz jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Ja bardzo podziwiam takie osoby, gdyż na pewno jest to bardzo wymagające i pochłania większość czasu. Jestem jednak zdania, że lepiej skupić się na jednej rzeczy w 100%.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-20-2019, 12:50
BlueLily BlueLily jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Studiowanie dwóch kierunków jednocześnie jest bardzo obciążające, chociaż to zależy też trochę od specyfiki danego kierunku, ale samo pogodzenie dwóch różnych planów i docieranie na wszystkie obowiązkowe zajęcia może przysporzyć wielu problemów. Kiedy sama studiowałam dwa kierunki jednocześnie to zdarzało mi się, że zajęcia się pokrywały i nie było możliwości zmiany grupy, a więc zmuszona byłam do uczęszczania ,,w kratkę" i pisania dodatkowych prac w ramach odpracowania nieobecności. I z tego co wiem, takie sytuacje zdarzają się dość często.
Z pozytywów, to nic tak nie uczy zarządzania czasem, jak dwa kierunki równolegle, czyli inaczej - zupełny brak czasu. No i jednak funkcjonowanie na dwóch wydziałach (w moim przypadku) poszerzało mocno mój horyzont poznawczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-23-2019, 00:20
KarolUminski KarolUminski jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Jak się ma czas i chęci, to na pewno można. Jednak z doświadczenia znajomych wiem, że często nie da się tego pogodzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-23-2019, 12:48
paulinatryc paulinatryc jest offline
Kumotr

Domyślnie

Sama planuje rozpocząć drugi kierunek studiów. Aktualnie jestem na trzecim roku sinologii i bardzo chciałabym to połączyć z jakimiś studiami typu stosunki międzynarodowe, marketing, albo coś w tym stylu. Myśle ze potrafię dosyć dobrze zarządzać swoim czasem, chociaż musiałabym zrezygnować z pracy, a pracowałam w zasadzie przez cały czas na studiach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.