Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-14-2018, 19:03
kasia8131 kasia8131 jest offline
Podszyszkownik

Post Morze zimą

Morze zimą? Dlaczego nie? Zamiast slalomu między parawanami możemy spokojnie przechadzać się wzdłóż brzegu morza i wdychać jod, którego stężenie zimą jest większe. Dotatkowo, w sezonie zimowym wiele ośrodków i hoteli obniża ceny pobytu. Jeśli nie przepadacie więc za tłokiem, a chcecie podziwać piękno polskich plaż, polecam wybrać wlaśnie tę porę roku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-23-2018, 15:30
Karolina76 Karolina76 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Większość osób udając się na urlop nad morze oczekuje dobrej pogody i przede wszystkim kąpieli. Biorąc pod uwagę polską pogodę nie wyruszyłabym w taką podróż, co innego mówiąc o ciepłych krajach. W sezonie ceny są wyższe ale i więcej restauracji i sklepów jest otwartych. Jeśli polskie morze to tylko latem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-13-2018, 15:28
DanutaMariaLis's Avatar
DanutaMariaLis DanutaMariaLis jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Hmmm... Mieszkam nad morzem i szczerze mówiąc, prawie nigdy tam nie chodzę zimą. Zazwyczaj bardzo mocno wieje, jest zimno, pada deszcz lub śnieg. Jest niewiele dni, w których pogoda jest naprawdę ładna na spacer.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-14-2018, 16:58
malgosiaa95 malgosiaa95 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ale to tak zazwyczaj bywa. Osoby mieszkające w górach rzadko chodzą po górach. Ja mieszkam niedaleko jeziora i bywam tam raz na 6 lat. Ja bym pojechała nad morze w zimę, chociaż myślę, że bym narzekała na zimno. przynajmniej nie byłoby tych tłumów. Zawsze warto spróbować czegoś nowego w życiu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-09-2018, 22:08
olaprzybysz olaprzybysz jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Morze zimą również jest piękne, no i nie wszędzie rozstawionych parawanów, a to chyba największy plus Myślę, że raz na jakiś czas warto pojechać zimą nad morze, zamiast w góry.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-10-2018, 12:34
agnesa agnesa jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Nie przepadam za tłumem, ale tak samo nie lubię zimna :P Ale nie da się ukryć, że zimowy Bałtyk ma swój urok
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-20-2018, 01:38
Mar41 Mar41 jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Ostrołęka
Domyślnie

Trudno powiedzieć Byłem nad morzą latem i zimą i w obu wypadkach było świetnie, chociaż ja raczej wolę zimą, bo raz kocham zimę, a dwa nie ma tych olbrzymich tłumów
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-21-2018, 14:48
Aylenette Aylenette jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Byłam nad Bałtykiem zimą. Widok zachwycający, ale ja mam ogólnie hopla na punkcie tego morza. Widziałam już wiele, a i tak Bałtyk jest moim ulubionym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-21-2018, 18:03
bettsim bettsim jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zdecydowanie wolę Bałtyk zimą, bo ogólnie nie przepadam za dzikimi tłumami i średnio się relaksuję w takich warunkach. A zimą jest pięknie, spokojnie i minus tylko taki, że prawie wszystko zamknięte i czasem jest problem żeby zjeść coś dobrego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-02-2018, 16:53
topola23 topola23 jest offline
Kumotr

Domyślnie

"Morze zimą" to był jeden z powodów dla których wyjechałam, z południa Polski, na studia właśnie do Trójmiasta.
Widok jest przepiękny. Pogoda, jeśli się tu mieszka, wcale nie przeszkadza. Kilka lat życia z tym wichrem i można się przyzwyczaić do tego stopnia, że nie czuć że wiatr jest zimny.
Morze zimą jest fantastyczne. Lubię przy minusowej temperaturze zdjąc buty i skarpetki i połazić po piachu na boso. Po spacerze, zakładanie skarpet i butów to najwspanialsze uczucie na ziemi...ten moment kiedy robi się tak bardzo ciepło. Polecam spróbować
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.