Wróć   mLingua | Forum Tłumaczy > Podróże
Zarejestruj się| Translator | Sklep | Użytkownicy | Oznacz fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-07-2015, 13:37
karolinachomik90 karolinachomik90 jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Poznań
Domyślnie Promocje biletów lotniczych i wyszukiwarki tanich lotów

Macie sprawdzone sposoby na monitorowanie promocji biletów lotniczych? Z której wyszukiwarki tanich lotów najczęściej korzystacie? Chodzi mi zarówno o loty do krajów europejskich, jak i poza. Trzeba zabrać się za planowanie wakacji
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-16-2015, 01:32
aleksandra6 aleksandra6 jest offline
Starszy Kumotr

Miejscowość: Poznań
Domyślnie

Skyscanner to chyba jedna z popularniejszych przeglądarek. Można też tam wyszukać sobie nocleg.

Na tripteam widziałam dużo okazji ostatnio, ale generalnie jak potrzebuję bilet to sprawdzam ceny na kilkanastu stronach, żeby za bardzo nie przepłacić :P No i najlepiej kupić bilety na 4-5 miesięcy przed planowanym wylotem
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-16-2015, 08:20
magdama magdama jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Posiadając konto na facebook-u można polubić stronę w zależności od miasta, ja mieszkając w Poznaniu polubiłam "Tanie loty z Poznania". Na bieżąco aktualizują najlepsze oferty z Poznania i nie tylko.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-16-2015, 08:53
phatarno phatarno jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Nie jestem zwolennikiem stron typu scyscanner - mam wrażenie, że coś jest z nimi nie tak i zawsze zawyżają ceny, lub nie wyświetlają najkorzystniejszych ofert. Wolę szukać takich rzeczy samodzielnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-16-2015, 12:05
DomiRze DomiRze jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez magdama Pokaż post
Posiadając konto na facebook-u można polubić stronę w zależności od miasta, ja mieszkając w Poznaniu polubiłam "Tanie loty z Poznania". Na bieżąco aktualizują najlepsze oferty z Poznania i nie tylko.
Na facebooku są też strony fly4free i loter.pl gdzie publikowane są oferty tanich lotów, również łączonych, z Polki i Europy, a czasem nawet całe pakiety wakacyjne (lot+samochód na miejscu+hotel).
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-16-2015, 12:31
Lucia321 Lucia321 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Na jakiej zasadzie wyszukujecie te loty? Sprawdzacie po kolei każdy weekend, aż traficie na najtańszy?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-16-2015, 12:56
alexandra_76 alexandra_76 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Jest taka strona jak: latamyzgdanska.pl. Stąd dowiaduję się o najtańszych i najbardziej opłacalnych lotach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-18-2015, 12:49
katarzyna38 katarzyna38 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez magdama Pokaż post
Ja nie polecam tego sposobu. Mam polubione strony, ale mi przychodzi np. część postów a czasami nie przychodzą wcale. Wie ktoś może co z tym zrobić? Wiem, że można włączyć obserwowanie, żeby posty pojawiały się w powiadomieniach, ale wolałabym widzieć je na stronie głównej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-19-2015, 23:27
elaaa8989's Avatar
elaaa8989 elaaa8989 jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Koszalin
Domyślnie

uważam, że najlepiej polubić kilka stron na facebooku, typu tanie laty, fly4free, mleczne podróże,tanie-latanie. Do tego stronki tanich linii Wizz Aira i Ryanaira. Wtedy będą nam się wyświetlały promocje na bieżąco. Skyscanner też podpowiedział mi kilka razy najkorzystniejsze loty
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2016, 14:17
Dorota94 Dorota94 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja staram się po prostu co jakiś czas przeglądać stronę Ryanaira, czasem pojawiają się promocje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.