Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-22-2017, 11:29
Patrycja531 Patrycja531 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja od dwóch lat mieszkam w Poznaniu. Moimi ulubionymi miejscami są Park Sołacki i Park Cytadela. W tym pierwszym lubię przebywać szczególnie latem w upały. Ten drugi jest niezwykle ciekawy: muzeum, dwie restauracje, place zabaw, siłownie, wile pomników i rzeźb, mnóstwo krętych ścieżek oraz ciekawe zwierzątka, które można spotkać podczas biegania o świcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-30-2017, 11:36
ulaba ulaba jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jeśli jesteś ze znajomymi i szukacie czegoś innego niż wieczorne imprezowanie to polecam kawiarnie / kluby z grami planszowymi takie jak Kawroz. Podobało mi się też w Rogalowym Muzeum (pokaz dla dzieci, prawda, ale chyba wszyscy lubimy czasem być dziećmi )
A jeśli masz ochotę na nietypowe śniadanie to polecam CornAir
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-09-2017, 20:20
bluehawaii bluehawaii jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Cytadela, park przy Teatrze, park Moniuszki, wszystkie puby i kawiarnie przy Żydowskiej
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-14-2017, 19:12
isa1 isa1 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Latem lubię spędzać czas,między innymi, nad Wartą - w ostatnich latach wybrzeże zostało dobrze zagospodarowane. Moje ulubione miejsca to również Ostrów Tumski z Katedrą i Bramą Poznania (polecam, warto odwiedzić choć raz) oraz niezwykle klimatyczna Śródka
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-18-2017, 20:12
m.stepuch m.stepuch jest offline
Kumotr

Domyślnie

A jak ktoś już dzieciaty to oprócz Palmiarni warto połazić po zoo i wyskoczyć do Rogalina, gdzie oprócz pałacu piękny park ze starymi dębami. Polecam! A nie jestem poznanianką
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-19-2017, 13:58
nikolasok23 nikolasok23 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez magzloc Pokaż post
Ja polecam prawie nieznany (nie mogę zrozumieć dlaczego) szlak meteorytowy Morasko - peryferyjna część północnego Poznania. Jest tam jezioro polodowcowe i kratery po meteorytach. Niestety jest bardzo słabo oznaczone i nie ma o tym miejscu zbyt wiele informacji. Polecam - miły spacerek po lesie, szczególnie dla osób, które interesują się przyrodą i są nerdami kosmicznymi tak jak ja
Dokładnie, od niedawna mieszkam blisko moraska i zarówno właśnie meteoryty jak i Żurawiniec wydają mi się ogólnie mało znanymi miejscami, a na prawdę wartymi zobaczenia. Na pewno polecam wszystkim, którzy chcą się zrelaksować i trochę uciec od miasta - mało osób, cisza, spokój .
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-20-2017, 15:23
Malgosia97 Malgosia97 jest offline
Kumotr

Stary rynek zwłaszcza w okresie świątecznym, wszystkie małe kawiarnie, które swoim wnętrzem i ofertą kaw zachęcają do spędzenia w nich więcej niż 10 minut
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-21-2017, 15:51
PrzemPtak PrzemPtak jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Park Wilsona i Stary Rynek to jedne z moich ulubionych miejsc na przechadzkę, niestety rzadko mam okazję tam zajrzeć ostatnimi czasy. Półwiejska i Święty Marcin oraz okolice są również godne polecenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.