Wróć   mLingua | Forum Tłumaczy > Język angielski
Zarejestruj się| Translator | Sklep | Użytkownicy | Oznacz fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-12-2019, 20:04
madzik97 madzik97 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Moim zdaniem jest to bardzo dobry pomysł, ponieważ coraz więcej rodziców chce, aby ich pociechy uczyły się języków od najmłodszych lat. Im wcześniej rozpoczną swoją przygodę z językiem obcym tym lepiej. Jako rodzic chciałabym, aby moje dzieci miały możliwość nauki języków, które nie występują w edukacji szkolnej, ale jednocześnie byłyby przydatne w dalszym życiu. Chciałabym też żeby nauka w takim przedszkolu była kreatywna i urozmaicona we wszelkiego rodzaju gry i zabawy edukacyjne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-14-2019, 22:01
abramczykjoanna abramczykjoanna jest offline
Kumotr

Domyślnie

Jak dla mnie jest to strzał w dziesiątkę, dzieci najszybciej przyswajają obcy język. Sama uczę się języka angielskiego od przedszkola i dało mi to bardzo dużo.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-19-2019, 22:55
Lukasz Lukasz jest offline
Kumotr

Domyślnie

Oczywiście, że jest to świetny pomysł. Dzieci bardzo szybko przyswajają języki bez większych problemów. Nauka dodatkowego języka niewątpliwie będzie dużym plusem w przyszłości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-19-2019, 23:52
adutka96 adutka96 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Jestem ogromną zwolenniczką przedszkoli językowych. Naprawdę ciekawa sprawa, kiedy dziecko już od przedszkola ma taki kontakt z obcym językiem, choć wiadomo, że najlepiej zaczynać jeszcze wcześniej. Sama żałuję, że za moich lat przedszkolnych takiej opcji nie było.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-20-2019, 15:25
ReeVsq ReeVsq jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jak dla mnie to świetna sprawa, im wcześniej dziecko oswaja się z językiem obcym, tym łatwiej będzie mu uczyć się go w przyszłości. Kiedy sama byłam dzieckiem, nauka angielskiego rozpoczynała się w mojej szkole dopiero od piątej klasy, a przedszkole językowe to było tylko marzenie, więc zazdroszczę dzieciakom, które mają tak wczesny start w nauce języka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.