Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-21-2018, 17:58
Elmo Elmo jest offline
Kumotr

Domyślnie

Odwiedziłem 24 kraje plus kilka przejazdem i na krótkie postoje, więc tych nie wliczam. Niestety nie udało mi się jeszcze wyjechać z Europy, bo boję się latać. Zazwyczaj staram się nauczyć chociaż podstawowych zwrotów w danym języku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-22-2018, 11:06
anngag anngag jest offline
Kumotr

Domyślnie

Staram się podróżować jak najwięcej i jak najczęściej, głównie przyświeca mi idea low-cost Jeżdżę stopem, szukam tanich biletów lotniczych i śpię często na couchsufringu. Jeśli ktoś ma jakieś pytania jak to zacząć robić to zapraszam W te wakacje wybieram się na Sri Lankę, a następnie na podróż po całej Azji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-20-2018, 14:50
patrycja.k.6 patrycja.k.6 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Odwiedziłam Francję, Włochy, Anglię, Grecję, Chorwację, Bułgarię, więc na razie tylko Europa, ale marzy mi się podróż po Stanach Zjednoczonych, ale to raczej ciężko zrealizować tanim kosztem, niestety na razie nie mogę sobie pozwolić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-21-2018, 13:03
micaa micaa jest offline
Kumotr

Domyślnie

Od niedawna narodziła się we mnie pasja do podróżowania. Uwielbiam to i nie wyobrażam sobie teraz życia bez tego . Wszystko zaczęło się od wyjazdu do Hiszpanii, później były Niemcy, Słowacja, Czechy, Francja, teraz będą Włochy. W przyszłe wakacje planuję podróż autostopem po Bałkanach. Natomiast marzę o podróży do Finlandii, Islandii, Nowej Zelandii oraz Japonii.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-03-2018, 13:02
Dominiczka Dominiczka jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Do tej pory udało mi się odwiedzić Francje, Hiszpanie, Włochy, Belgie, Węgry, Słowenie, Chorwacje, Tunezje i Słowacje. Chciałabym jeszcze do nich wrócić żeby zobaczyć tam inne miejsca, ale marzy mi się też wyjazd do Stanów i Australii.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-05-2018, 08:32
ave ave jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Jeśli ktoś wybiera się do Neapolu to zdecydowanie polecam wyprawę na Procidę. To malutka 4km2 wysepka z kolorowymi domami i malowniczą Marina di corricella. Wiem, że bardziej znane są Capri i Ischia, ale Procida ma swój urok, nie jest zatłoczona i ceny nie są absolutnie wygórowane.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-09-2018, 21:07
vviktoria vviktoria jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Ja również kocham podróże. Miałam okazję zwiedzić już kawałek Europy ale póki co z największą ekscytacją wspominam jeżdżenie po Chinach. Niesamowita przygoda, zwłaszcza kiedy się jeździ najtańszymi pociągami w których Chińczycy bardzo często zagadują, można wtedy poczuć ten prawdziwy klimat Jeżeli ktoś ma w planach wyjazd to zdecydowanie polecam Pekin i Chiński Mur, Szanghaj, Nankin, Hangzhou, Xi'an, Harbin oraz piękne góry takie jak Zhangjiajie (Góry Avatara) . Na najbliższą wyprawę nie mam jeszcze wybranego konkretnego miejsca, ale celuje w tereny Europy Wschodniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-18-2018, 14:21
MartaM_ch MartaM_ch jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Niemcy, Czechy, Słowacja, Francja, Dania, Anglia, Turcja, Chiny, Hong Kong, Tunezja.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.