Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-08-2015, 12:59
olabator olabator jest offline
Kumotr

Miejscowość: Londyn
Domyślnie Zwiedzanie przez bieganie

Czy są tu jacyś miłośnicy biegania? Jakie macie zdanie na temat zwiedzania przez bieganie? Lubicie podziwiać miasta z perspektywy biegacza?
Kiedy mieszkałam w Warszawie, to najwięcej ciekawych miejsc zauważyłam dlatego, że akurat tam poniosły mnie nogi w czasie wieczornego biegania. Od kiedy przeprowadziłam się do Londynu kontynuuję ten zwyczaj i w ten sposób poznaję nowe miasto z innej strony.
Jaka jest wasza opinia? Zapraszam do dyskusji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-08-2015, 15:03
Nowalek Nowalek jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zgadzam się! Nie wiem dlaczego, ale biegając zauważamy więcej, zmieniamy trasę co umożliwia nam zwiedzenie nowych zakątków miast. Dobrą alternatywą dla osób, które nie lubią biegać są przejażdżki rowerem
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-09-2015, 13:14
KonradM KonradM jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Poznań
Domyślnie

To zdecydowanie najlepsza opcja! Sam biegając po Poznaniu odkryłem sporo świetnych miejsc, do których wracam zrelaksować się po pracy. Pamiętam też jak fajnym doświadczeniem były biegi po Teneryfie w trakcie wakacji. Teren był niesamowicie trudny i nierówny, ale krajobrazy i widoki były warte każdego wysiłku!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-14-2015, 12:00
Kumotr

Domyślnie

Zdecydowanie! Moje odczucie jest też takie, że przez szybsze poruszanie się widzimy wszystko szybciej i intensywniej! A co za tym idzie, odkrywamy więcej w krótszym czasie.
I już od jakiegoś czasu nigdy nie zapominam o butach do biegania, gdziekolwiek bym nie jechała.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-17-2015, 18:41
karmar karmar jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja biegam tylko po lesie, polankach. Świeże powietrze i natura to jest to Polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-18-2015, 23:17
kinga.gurba94 kinga.gurba94 jest offline
Podszyszkownik

Uwielbiam biegać! Wkładam słuchawki do uszu, włączam muzykę i tak potrafię biec nawet godzinę bez zastanowiania się, w którą stronę się kierować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-23-2015, 12:24
Kumotr

Domyślnie

Absolutnie się zgadzam! Bieganie po lasach, polach czy łąkach też jest niesamowite, zwłaszcza, jak ktoś ma w pobliżu takie tereny - wtedy nie ma lepszej metody na odstresowanie się i wyciszenie niż po prostu pobieganie - ale zastanawiałam się, czy ktoś podziela moja zdanie na temat biegania jako metody zwiedzania. Zdecydowanie polecam oglądać w ten sposób Londyn. Jest dużym miastem, więc jeżeli ktoś chce zobaczyć dużo w krótkim czasie i jest w formie, bieganie jest moim zdaniem najlepszym wyborem, bo chodzenie może w tym przypadku nie wystarczyć!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-05-2018, 09:27
KasiaNBień KasiaNBień jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Tak, to prawda! Kiedyś podczas wieczornego biegu również po Warszawie zauważyłam, że zwracam uwagę na większą ilość szczegółów i piękno danego miejsca. Może to dzięki temu, że tak bardzo się wtedy dotleniamy i od razu wszystko jest takie wyjątkowe i pozytywne. Uwielbiam również zwiedzać nowe miejsca na rowerze. Ostatnio objechałyśmy na rowerach wszystkie najważniejsze i te mniej znane miejsca w Barcelonie i muszę przyznać, że odbiór jest również zdecydowanie inny. Na plus. Polecam !
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-10-2018, 13:48
justfortunee justfortunee jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ciekawy sposób, ja w sumie biegam zwykle jedną trasą, ale może właśnie zacznę teraz patrzeć na to wszystko z innej perspektywy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.