Wróć   mLingua | Forum Tłumaczy > Organizacja forum
Zarejestruj się| Translator | Sklep | Użytkownicy | Oznacz fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-07-2011, 23:32
aniak aniak jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie Działy grup językowych vs Źródła informacji dla tłumacza

Wszyscy bardzo się cieszymy z nowych działów na forum i tego, że każdy język ma swój kąt, ale mam jedną ogromną prośbę. Dział "Źródła informacji dla tłumacza" żyje tutaj już od bardzo długiego i dużo dłuższego niż nowe działy czasu, dzięki czemu informacji i wątków w tym działach jest już ogrom. Sklejając setki identycznych tematów w dziale "Źródła..", zauważyłam, że kolejnych dziesięć już mnoży się w zastraszającym tempie w każdym dziale grup językowych. Dlatego, żeby nie tworzyć siedmiu kopii Źródeł i rozwijać go w nieskończoność, ciągle z tym samym, proszę o NIEUMIESZCZANIE wątków materiałowo- słownikowo-linkowych w działach grup językowych.

Ja rozumiem, że pomysł taki jest sensowny, że odpowiednie materiały w odpowiednim dziale języków, ale na pewno nie na takim etapie, jak teraz, kiedy zbiór źródeł jest taki potężny. Przerzucanie CAŁEGO działu "Źródła informacji.." i rozbijania go na każdy język przy takiej wielkości działu (zwłaszcza, że sporo wątków jest językowo pomieszanych) mija się teraz z celem. Dlatego też wszelkie wątki dotyczące nauki języka przerzuciłam do grup językowych, ale słowniki i inne materiały w Źródłach zostają. Przysiadłam, posklejałam wątki, stworzyłam i przykleiłam wątek-spis z podziałem na języki i dziedziny ([URL="http://forum.mlingua.pl/showthread.php?t=15410"] TUTAJ[/URL]), więc każdy powinien się odnaleźć.

Z góry dziękuję.

Ostatnio edytowane przez karrazg : 02-03-2019 o 22:34. Powód: literówka
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.