Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-03-2007, 23:50
tolek's Avatar
tolek tolek jest offline
Nadszyszkownik Kilkujadek

Domyślnie Zaczynamy!

O otwarciu forum dyskusyjnego myśleliśmy od dawna ale długo nie byliśmy gotowi, żeby zacząć. Wiary w sukces naszego przedsięwzięcia dały nam dopiero wyniki ankiety publikowanej w serwisie wwww.mlingua.pl, w której badaliśmy zainteresowanie stworzeniem takiej platformy i pytaliśmy jakie tematy związane z tłumaczeniami powinny zostać poruszone w pierwszej kolejności. Dzisiaj nie mamy wątpliwości, że osiągnęliśmy odpowiedni potencjał, aby zbudować autentyczną społeczność tłumaczy. Osób wymieniających doświadczenia, dzielących się wiedzą, oferujących pomoc i otwartych na nowe znajomości i przyjaźnie.

Witamy serdecznie na forum mLingua.
Zespół mLingua
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-05-2007, 14:34
Klempicz's Avatar
Klempicz Klempicz jest offline
Szyszkownik

Miejscowość: Poznań
Domyślnie

Thumbs up zatem!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-20-2007, 16:56
Rysia Rysia jest offline
Kumotr

Domyślnie Co tak mało ludzi tutaj?

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-04-2007, 12:23
Tom z Sopotu's Avatar
Tom z Sopotu Tom z Sopotu jest offline
Nadszyszkownik Kilkujadek

Domyślnie

Zaczynamy, zaczynamy... I kończymy chyba od razu. Umarło to forum, czy co? Nikt nie ma nic do powiedzenia...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-04-2007, 12:47
Klempicz's Avatar
Klempicz Klempicz jest offline
Szyszkownik

Miejscowość: Poznań
Domyślnie

Witam,

ano faktycznie coś ostatnio cicho... Ale już niedługo ruszymy pełną parą (mam nadzieję)!!!... Ja osobiście z powodu narodzin córki Natalii (20 września 2007 ) nie miałem zbytnio czasu na cokolwiek, a zwłaszcza na - wymagające szczególnego skupienia - tłumaczenia. Z tym skupianiem się w domu też jest teraz różnie ale powiedzmy, że - zbieram siły...

Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-26-2011, 09:24
marina249's Avatar
marina249 marina249 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez Tom z Sopotu Pokaż post
Zaczynamy, zaczynamy... I kończymy chyba od razu. Umarło to forum, czy co? Nikt nie ma nic do powiedzenia...
Gratulacje dla całego zespołu mLingua.Jestem nowa i z tego co widzę Wasze przedsięwzięcie ruszyło pełną parą.Jestem zadowolona,że znalazłam się tutaj,to ogromna pomoc i przyjaźnie nastawieni forumowicze.Jesteście wielcy.Dziękuję i pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-13-2011, 17:47
lingwistka2011 lingwistka2011 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez marina249 Pokaż post
Gratulacje dla całego zespołu mLingua.Jestem nowa i z tego co widzę Wasze przedsięwzięcie ruszyło pełną parą.Jestem zadowolona,że znalazłam się tutaj,to ogromna pomoc i przyjaźnie nastawieni forumowicze.Jesteście wielcy.Dziękuję i pozdrawiam.
Ja także jestem tutaj od niedawna, ale dzięki temu forum dowiedziałam się już wielu ciekawych rzeczy na temat tłumaczeń i tłumaczy. Sprawiliście, że zaczynam się angażować. Pomysł stworzenia forum naprawdę godny pochwały. Życzę, aby się rozwijało.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-24-2011, 01:22
Marta86 Marta86 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Też jestem tu od niedawna, i muszę przyznać, że takie forum to wspaniała sprawa. Potrzebne jest w sieci własnie takie miejsce, gdzie można swobodne porozmawiać na tematy okołolingwistyczne, wymienić się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami, a tym samym służyć cenną radą innym i samemu otrzymywać cenne wskazówki
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-10-2011, 18:37
marcel.malorny marcel.malorny jest offline
Starszy Kumotr

Thumbs up Glückwunsch

Cytat:
Zamieszczony przez marina249 Pokaż post
Tak! Wygląda na to, że ruszyła lawina postów i nowych wątków!

Również gratuluję i życzę wielu sukcesów!

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Przejdź do forum