Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-15-2011, 11:07
maryjanable maryjanable jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Lipsk
Domyślnie Grupy regionalne

Witam.
Mam taki pomysł, aby na forum utworzyć wątki grup regionalnych. Co o tym myślicie? W tych wątkach użytkownicy z tego samego województwa mogli by pisać o tym co ciekawego dzieje się w rejonie, spotkania, szkolenia, pomoc itp.
Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez karrazg : 02-03-2019 o 20:57. Powód: interpunkcja, spacja
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-09-2012, 14:31
ewaiwa's Avatar
ewaiwa ewaiwa jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Pomysł dobry, ale może wystarczy opcja wyszukiwarki, dzięki której mogłabym znaleźć ludzi z regionu?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-10-2012, 21:42
marta88 marta88 jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Gdańsk/Toruń
Domyślnie

Zgadzam się z ewaiwą. Myślę, że na tym forum jest już tyle wątków, że tworzenie kolejnych powoli staje się zbędne. Natomiast wyszukiwarka niektórych danych osobowych mogłaby być przydatna. Sam pomysł takich "regionalnych" kontaktów jest świetny.

Ostatnio edytowane przez karrazg : 02-03-2019 o 20:59. Powód: interpunkcja, spacja
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-10-2012, 23:12
ankper ankper jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Pomysł jest ciekawy, ale wydaje mi się, że może mieć też wadę, która polegałaby na tym, co zrobić z osobami, które wolą pozostać w większej anonimowości?
Sama, szczerze mówiąc, wolę, jeśli nie muszę podawać swojego regionu - jeśli ktoś konkretnie chce to wiedzieć, to i tak się dowie, ale żebym miała od razu "rozdawać tę informację", to niekoniecznie..

Ostatnio edytowane przez karrazg : 02-03-2019 o 21:00. Powód: poprawa składni
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-12-2012, 14:12
yosia83 yosia83 jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Poland
Domyślnie

Inwencję trzeba cenić, ale chyba w tym przypadku jest to raczej pobożne życzenie niż realna propozycja. Struktura forum na pewno pozostanie bez zmian, a jeśli masz ochotę zakładać nowy wątek regionalny - to spróbuj, może inni podłapią pomysł i się przyłączą ze swoimi wątkami. Jednak wydaje mi się, że mimo wszystko nie jest on aż tak potrzebny - w końcu jak już ktoś wyżej wspomniał - zawsze można spróbować wyszukać potrzebnej informacji tu na forum lub w necie w ogóle.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.