Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-03-2019, 18:03
marcela marcela jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Można też zawsze próbować książek na rożnych grupach na facebooku, gdzie ludzie sprzedają używane książki. Można tam zawsze sprawdzać, czy nie pojawi się coś ciekawego, albo ogłosić, czego się szuka. Czasem trafi się coś fajnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-04-2019, 01:51
Belphegius Belphegius jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja najczęściej szukam na allegro, często można tam znaleźć bardzo tanie książki np. cała saga The Hunger Games z wysyłką za około 65 zł
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-18-2019, 14:43
nataliasetlak33@gmail.com nataliasetlak33@gmail.com jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja wiele książek zdobyłam właśnie w second-handach tak naprawdę za grosze. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie szukają konkretnej pozycji, a po prostu czegoś do poczytania w wolnym czasie. Innych książek szukam na grupach i na allegro, lub olxie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-19-2019, 12:46
jogrza jogrza jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zdarzyło mi się kupić parę powieści po angielsku na niemieckim Amazonie, wysyłane były ze Stanów. Najwięcej zapłaciłam za przesyłkę, ale i tak cena książki nie wyniosła więcej niż około 26zł, jeśli dobrze pamiętam. Wystarczy dobrze poszukać, a na pewno znajdzie się dobrą ofertę. Niestety jako, że książki wysyłana z USA to czekało się na nie miesiąc.
Jest jeszcze Book Depository, które mogę serdecznie polecić. Nawet jeśli początkowo ceny nie wyglądają zachęcająco to często mają przeceny, a dodatkowo darmową przesyłkę do dużej ilości krajów, w tym do Polski. Do tej pory zdarzyło mi się kupić tam tylko raz, ale paczka nie szła dłużej niż dwa tygodnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-19-2019, 13:02
CarolinaS CarolinaS jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Bardzo dobrym sposobem na znalezienie książek w języku angielskim jest właśnie poszukiwanie ich w sklepach z tanią odzieżą, czasami gdy jest wyprzedaż za przysłowiową 1 zł można znaleźć na prawdę ciekawe pozycje. Potwierdzam własnym doświadczeniem. Oraz oczywiście serwisy typu allegro lub po prostu udać się do biblioteki z książkami po angielsku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-22-2019, 12:31
agatawoo agatawoo jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Polecałam już na innym wątku serwis SCRIBD. Ogromny wybór ebooków i audiobooków za bodajże 8 dolarów niesięcznie. Moim zdaniem lepsze do słuchania bo niestety czytanie wchodzi w grę tylko na laptopie/tablecie/komórce. Nie działa na czytnikach ebooków.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-22-2019, 12:36
Aga12 Aga12 jest offline
Nadszyszkownik Kilkujadek

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez CarolinaS Pokaż post
Bardzo dobrym sposobem na znalezienie książek w języku angielskim jest właśnie poszukiwanie ich w sklepach z tanią odzieżą, czasami gdy jest wyprzedaż za przysłowiową 1 zł można znaleźć na prawdę ciekawe pozycje. Potwierdzam własnym doświadczeniem. Oraz oczywiście serwisy typu allegro lub po prostu udać się do biblioteki z książkami po angielsku.
Niestety nie we wszystkich lumpeksach.Wydaje mi się, że teraz jest tam mniej książek niż jeszcze parę lat temu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-15-2019, 13:12
PaulaP PaulaP jest offline
Kumotr

Domyślnie

Często w antykwariatach można znaleźć ciekawe pozycje w dobrej cenie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-16-2019, 14:19
natalia002 natalia002 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Ja polecam olx, jak trafisz akurat na pasjonata literatury brytyjskiej, czy amerykanskiej który pozbywa się swojej biblioteczki, mozesz kupić wiele pozycji w rozsądnych cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-16-2019, 18:43
Denver Denver jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Bardzo często można znaleźć książki w j.obcym w antykwariatach. Tam cena jest również bardzo przystępna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.