Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-13-2019, 11:40
Magda12 Magda12 jest offline
Starszy Kumotr

Miejscowość: Łódź
Domyślnie

Dla mnie wątek bezsensu. Nastolatek rózni się czymś w tym przypadku od dorosłego człowieka? każdy jest inny i każdy lubi co innego. Możemy w tym wątku właściwie rzucać wszystkimi dziedzinami zainteresowań, bo nie wiadomo co, komu podpasuje.
Trzeba spróbowac wszystkiego po trochu, żeby dowiedzieć się, do czego zapałamy zainteresowaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-13-2019, 22:54
Aga12 Aga12 jest offline
Nadszyszkownik Kilkujadek

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez Magda12 Pokaż post
Dla mnie wątek bezsensu. Nastolatek rózni się czymś w tym przypadku od dorosłego człowieka? każdy jest inny i każdy lubi co innego. Możemy w tym wątku właściwie rzucać wszystkimi dziedzinami zainteresowań, bo nie wiadomo co, komu podpasuje.
Trzeba spróbowac wszystkiego po trochu, żeby dowiedzieć się, do czego zapałamy zainteresowaniem.
Bardzo się różni! Nie spotkałam jeszcze żadnego nastolatka, który interesowałby się np. zdrowym, dietetycznym odrzywianiem, muzyką z lat z przed epoki rocka ( z szczególnym uwzględnieniem utworów Mieczysława Foga i Jerzego Połomskiego),
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-14-2019, 11:39
Magda12 Magda12 jest offline
Starszy Kumotr

Miejscowość: Łódź
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez Aga12 Pokaż post
Bardzo się różni! Nie spotkałam jeszcze żadnego nastolatka, który interesowałby się np. zdrowym, dietetycznym odrzywianiem, muzyką z lat z przed epoki rocka ( z szczególnym uwzględnieniem utworów Mieczysława Foga i Jerzego Połomskiego),
A to rozumiem, że wszyscy dorośli interesują się podanymi przez ciebie tematami?
I to, że Ty nie spotkałaś, nie znaczy, że takich nie ma.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Wczoraj, 21:37
Aga12 Aga12 jest offline
Nadszyszkownik Kilkujadek

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez Magda12 Pokaż post
A to rozumiem, że wszyscy dorośli interesują się podanymi przez ciebie tematami?
I to, że Ty nie spotkałaś, nie znaczy, że takich nie ma.
1) Nie wszyscy. Ale dużo więcej niż nastolatków. A to dowodzi wg mnie że te grupy JEDNAK różnią się zainteresowaniami (chociaż oczywiście oba zbiory mogą mieć część wspólną). I raczej nie dawałabym w ciemno nastolatkowi książki "Kuchnia dietetyczna" lub płyty Foga.

2) Nie żartuj! Nie twierdzę nieskromnie , że skoro JA nie spotkałam miłośników Połomskiego wśród np gimanzjalistów to znaczy że ich nie ma w ogóle. Może gdzieś takie są (może miałaś to szczęście i spotykasz ich codziennie tuzinami ) ale NA PEWNO ten piosenkarz dużo więcej fanek ma wśród babć tych nastolatków - temu na pewno nie zaprzeczysz.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.