Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-15-2013, 14:55
hsiri hsiri jest offline
Kumotr

Domyślnie

To co pisze gattino20 też mnie irytuje. Te walające się wszędzie śmieci, ten smród i syf w dużych miastach, w Rzymie, Mediolanie, Florencji itp. Przerażający jest też wspomniany problem bezpańskich psów, na każdym kroku można spotkać kota, czy psa leżącego spokojnie w cieniu, lecz niekiedy są dość groźne!!

To na co zwróciłam także uwagę, to oglądanie się za każdą dziewczyną, niewybredne komentarze, gwizdanie. Początkowo może to łechtać nasze ego, podobać się, jednak po jakimś czasie wolałam nie chodzić sama po mieście;/
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-21-2016, 22:30
ktomala ktomala jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Tego ich temperamentu. Wybuchają w trzy sekundy, nawet bez powodu...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-22-2016, 02:29
mery121 mery121 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Mnie chyba najbardziej dotknęło notoryczne spóźnianie się - Włoch potrafi przyjść spóźniony ponad godzinę i nie widzi w tym absolutnie nic złego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-25-2016, 04:46
oxxxymiron oxxxymiron jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez hsiri Pokaż post
To co pisze gattino20 też mnie irytuje. Te walające się wszędzie śmieci, ten smród i syf w dużych miastach, w Rzymie, Mediolanie, Florencji itp. Przerażający jest też wspomniany problem bezpańskich psów, na każdym kroku można spotkać kota, czy psa leżącego spokojnie w cieniu, lecz niekiedy są dość groźne!!

To na co zwróciłam także uwagę, to oglądanie się za każdą dziewczyną, niewybredne komentarze, gwizdanie. Początkowo może to łechtać nasze ego, podobać się, jednak po jakimś czasie wolałam nie chodzić sama po mieście;/
Sama jak sama. Mnie też to najbardziej wkurzało jak jeździłem na wakacje do Italii. Moja siostra- wysoka blondynka z odpowiednimi kształtami wzbudzała w nich tak silne emocje, że w ich wyrażaniu nie przeszkadzała im moja obecność... No teraz jak jestem trochę starszy i większy podejrzewam, że nie robiliby tego tak ostentacyjnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-04-2017, 14:07
KarMar22 KarMar22 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Mnie denerwuje ich zbyt otwarta postawa, w sensie takim, że dla nich przestrzeń osobista wręcz nie istnieje. Przytulają się, całują - nie każdy to lubi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-10-2017, 13:19
carida27 carida27 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Zdecydowanie tego, że są głośni i zbyt ekspresywni.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-03-2019, 10:28
Hikari Hikari jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Krzyku, wybuchów bez powodu, ekstrawertyzmu, braku poszanowania cudzej przestrzeni osobistej, narzekania, bałaganiarstwa, braku organizacji, braku poszanowania zasad ruchu, nacjonalizmu, szpanerstwa, religijności, traktowania innych z góry, aż za dużej otwartości i bezpośredniości w wyrażaniu własnego zdania.
A w samych Włoszech krzywych chodników.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2019, 10:35
akisa1 akisa1 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Mi może nadmierna gadatliwość czasem działa na nerwy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-15-2019, 11:19
dabrowskanat dabrowskanat jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Zgadzam się z moimi poprzednikami, Włosi są strasznymi mamisynkami i mieszkają z rodzicami do trzydziestki albo i dłużej!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.