Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-12-2017, 21:14
Jacobo Jacobo jest offline
Kumotr

Domyślnie tłumaczenia gier komputerowych

Hejka,z racji tego,że jestem ogromnym fanem gier komputerowych,chciałem zapytać czy wiecie może jak zabrać się za tłumaczenia gier komputerowych-jakieś programy pomagające w tłumaczeniu,jak wygląda taki proces i czy jestem w stanie zrobić to samodzielnie bez jakiejś specjalistycznej wiedzy informatycznej

Pozdrawiam :]
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-13-2017, 20:10
chemicalechelon chemicalechelon jest offline
Kumotr

Domyślnie

Bardzo ciekawy temat, sama chciałam taki założyć, ale niestety mnie ubiegłeś

Ja niestety również dopiero szukam takich informacji, ale wiem, że pracować jako tłumacz można nie tylko bezpośrednio z deweloperami, ale także firmami takimi jak GryOnline, w których od czasu do czasu poszukują tłumaczy na swoje serwisy zagraniczne. Chodzi głównie o tłumaczenia publikacji pojawiających się na polskim serwisie.

Również podczas szukania praktyk natknęłam się na firmę, która między innymi zajmuje się właśnie tłumaczeniem gier komputerowych. Jest to świetna opcja dla studentów, którzy pasjonują się tym tematem

Co do umiejętności informatycznych z kolei, to uważam, że nie przekraczają one możliwości osób, których pasja łączy się z komputerami (o ile jest się graczem pecetowym)
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.