Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-08-2019, 02:55
natalie70 natalie70 jest offline
Kumotr

Domyślnie Hej, a właściwie dobry wieczór!

Jestem studentką drugiego roku lingwistyki stosowanej na UW. Moja kombinacja językowa to niemiecki z francuskim. Do forum dołączyłam w celu poszerzania mojej wiedzy z zakresu tłumaczenia oraz dzielenia się moimi przemyśleniami i spostrzeżeniami w tym obszarze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-23-2019, 01:17
anka0812 anka0812 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cześć! Też studiuję lingwistykę stosowaną, ale na UAMie. Cieszę się, że trafiłam na to forum, bo to prawdziwa kopalnia wiedzy. Na dodatek wszystkie informacje są przedstawione w bardzo przystępny sposób.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-23-2019, 13:07
MichalinaM MichalinaM jest offline
Kumotr

Miejscowość: Janowice
Domyślnie

Cześć !
Ja w tym roku skończyłam studia magisterskie angielski - język biznesu na UŚ. Żałuję, że wcześniej nie znalazłam tego forum. Miałam mnóstwo zajęć z tłumaczenia, od medycznych i prawnych po prozę i poezję, do tego tłumaczenie konsekutywne i symultaniczne. Bardzo się w to wkręciłam, studia były niesamowicie ciekawe i rozwijające, teraz powoli ulepszam swoje umiejętności i codziennie ćwiczę tłumaczenie i to forum na prawdę pomaga mi w wielu kwestiach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-23-2019, 14:01
Root4Tut Root4Tut jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Hej!

Na tym forum porzuszane są chyba wszystkie najważniejsze kwestie w pracy tłumacza. Tydzień, dwa i będziesz obcykana. W razie czego wszyscy służymy tu pomocą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.