Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-18-2018, 18:39
baihe baihe jest offline
Kumotr

Domyślnie

Miejscowość Shangri La w Yunnanie w Chinach. Wspaniałe widoki, góry, spokój, cisza i gościnność miejscowej ludności - wszystko to sprawiło, że pokochałam to miejsce całym sercem. Gorąco polecam wszystkim, którzy planują podróż po Chinach. To takie miejsce, w którym można usłyszeć samego siebie - tak inne od wielkich chińskich aglomeracji. W drodze do Shangri La równie warto zwiedzić Lijiang, a w szczególności jego stare miasto. Mówi się, że to mała chińska Wenecja
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-18-2018, 18:54
IgaK IgaK jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Miasto Troki, najpiękniejsze miasto na Litwie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-23-2018, 20:17
annaty annaty jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Dla mnie to zawsze będzie Porto. Byłam tam dwa razy na Erasmusie i chętnie jeździłabym przynajmniej dwa razy do roku - na jesień, gdy pachną pieczone na ulicach kasztany i wczesnym latem na Noc Świętojańską. Na szczęście lecę już niedługo

Spyta ktoś dlaczego Porto? Może dlatego, że jest podobne do mojego rodzinnego miasta: 350 tys mieszkańców, niewielu turystów, dużo do zaoferowania. Plusem Porto jest to, że ma ocean
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-24-2018, 15:19
DanutaMariaLis's Avatar
DanutaMariaLis DanutaMariaLis jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jeśli chodzi o mnie, to numerem jeden jest hotel w postaci domków na drzewie w Szwecji, zaprojektowany przez biuro architektoniczne Snohetta.

Wnętrze jest urządzone w typowo skandynawskim stylu
Załączone Grafiki
File Type: jpg domek1-2.1120.480.c.jpg (97.7 KB, 2 wyświetleń)
File Type: jpg domek4-1.900.600.s.jpg (81.1 KB, 2 wyświetleń)
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-07-2018, 18:46
SKonieczna SKonieczna jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zawsze kiedy jestem zmęczona codziennym pędem, mam ochotę wyjechać na Wyspy Dziewicze. Widziałam odcinek programu Wojtka Cejrowskiego "Boso przez świat" poświęcony temu miejscu. Ludzie żyją tam w zgodzie z naturą, powoli i w cudownych okolicznościach przyrody.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-08-2018, 11:55
Katarzyna.G Katarzyna.G jest offline
Kumotr

Domyślnie

Japonia. Byłam tylko w Tokio i to tylko przez tydzień, ale chciałabym zwiedzić jej o wiele więcej. Niestety nie jest to takie proste... ale może kiedyś się uda Koniecznie na wiosnę, kiedy kwitną sakury. To doświadczenie było dla mnie jednym z najpiękniejszych w życiu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-08-2018, 19:51
kamkuch kamkuch jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Londyn. Byłem tam w 2010 roku na dwutygodniowej wycieczce zorganizowanej przez biuro podroży. Przez cały dzień zwiedzanie, od rana do wieczora. Naprawdę niesamowite miejsce. Nie chciało mi się wracać do domu. Miałem ciągłe wrażenie jakbym poruszał się po starówce. Dodatkowo był to mój pierwszy kontakt face to face z językiem angielskim więc wyjazd ten wspominam najmilej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-21-2018, 13:50
Aylenette Aylenette jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Na Pomorzu jest taka miejscowość - Dębina. Często tam bywam - jest tam wielki las, który prowadzi nad morze. To piękne miejsce, chciałabym kiedyś mieć tam dom.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-21-2018, 17:06
bettsim bettsim jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Szwecja - nie wiem nawet dlaczego, ale jak tylko tam wjeżdzam, to ogarnia mnie taki spokój, jakiego nie doznałam nigdzie indziej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-08-2018, 18:48
KamilaJagoda KamilaJagoda jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Dużo mam takich miejsc, może ze względów sentymentalnych.
Na pewno chętnie wrócę do Gruzji, niezapomniane przeżycia i widoki. Chciałabym wrócić do Sewilli i do Chanii. Ale przede wszystkim nie zapomnę nocy na plaży między Czarnogórą a Albanią - Ada Bojana, gdzie przez wakacje mieszkają kit-surfingowcy i hipisi. Niezapomniana noc pod gwiazdami
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.