Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-05-2018, 15:53
malgosiaa95 malgosiaa95 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie Podróż poślubna

Gdzie polecacie pojechać w podróż poślubną na początku września? Zależy nam, żeby można było odpocząć ale także troszkę chodzenia i zwiedzania (ale nie kościoły i ruiny). Znacie takie miejsca?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-08-2018, 18:45
KamilaJagoda KamilaJagoda jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja rok temu też na podróż poślubną byłam w Chanii na Krecie. Tanie loty, śliczne miasteczko, po którym można trochę pochodzić i pozwiedzać, ale nie jest to głównym punktem programu. Łatwo można sobie też robić wypady do innych miasteczek wokół, nawet jeśli nie ma się samochodu. Są też plaże miejskie, które we wrześniu nie są zbyt przeludnione.

My akurat wynajęliśmy mieszkanie na Airbnb, co było strzałem w 10. Byliśmy w samym centrum starego miasta, śliczne mieszkanie z uroczym romantycznym balkonem. W sam raz na podróż poślubną. Ale wiem, że w okolicy jest dużo hoteli.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-29-2018, 09:48
ZofiaG ZofiaG jest offline
Kumotr

Domyślnie

Szwajcaria jest dosyć zróżnicowanym krajem, można podziwiać góry, morze, ciekawą architekturę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-31-2018, 20:29
mkruczek mkruczek jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Bieszczady lub Karkonosze. Cudowne widoki, duuużo chodzenia no i jaki klimat! W Karkonoszach w dodatku można iść na dziko od schroniska do schroniska. Ale to już propozycja dla tych bardzo aktywnych
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.