Zamknięty temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-02-2015, 13:58
mikey8827 mikey8827 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie "Informacje od koordynatora" - gdzie jest ten dział?

Witajcie. Jestem nowym użytkownikiem forum i nie bardzo jeszcze wiem jak się po nim poruszać i gdzie są wątki które będą szczególnie dla mnie przydatne ("W zamkniętej części forum zamieszczane są zadania i informacje niezbędne do zaliczenia praktyk. Brak systematycznego odwiedzania forum to brak zaangażowania w praktyki, co wiąże się często z niewłaściwym wykonywaniem zadań i nieotrzymaniem zaliczeń albo niewykonywaniem poleceń koordynatora za co grożą zadania dodatkowe. Loguj się systematycznie (przynajmniej dwa razy w tygodniu) i zwracaj szczególną uwagę na posty od koordynatora praktyk w tematach poświęconych zadaniom i w wątku zatytułowanym "Informacje od koordynatora"."). Zarejestrowałem się tutaj ponieważ chciałbym odbyć praktyki zdalne i na forum w poszukiwanym przeze mnie wątku mają być umieszczane informacje o nowych zadaniach. Problem w tym, że nie potrafię odnaleźć poszukiwanego wątku
Stary 06-02-2015, 19:34
Raukolith Raukolith jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cześć,
przede wszystkim o praktykach należy rozmawiać tylko w części zamkniętej forum. Radzę się trzymać tej zasady, ponieważ inaczej można otrzymać karne zadanie. Już odbywasz praktyki czy dopiero chcesz się zrekrutować do nowej edycji? Jeśli odpowiedź na pierwsze pytanie to "tak" wówczas interesujący Cię wątek znajdziesz po zalogowaniu się na stronę Forum w dziale znajdującym się na samym dole strony zatytułowanym: Praktyki. Jeśli nie widzisz tego wątku skontaktuj się pisząc na adres: [email]praktyki01062015@mlingua.pl[/email].
Pozdrawiam!
Stary 06-02-2015, 21:57
Podszyszkownik

Domyślnie

tak jak wspomniałem jestem tu nowy i dopiero się wszystkiego uczę i nie wiem gdzie jest zamknięta część forum, ale spokojnie. To tylko kwestia czasu, żebym się wdrożył . A wracając do pytania o praktyki to moje zaczynają się od lipca
Stary 06-03-2015, 09:12
Raukolith Raukolith jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Skoro zaczynają się od lipca, to spokojnie. Na pewno dostaniesz dostęp do zamkniętej części na krótko przed ich rozpoczęciem. A jeśli nadal Cię niepokoi ten temat to po prostu napisz do mlingua.
Stary 06-03-2015, 12:42
Podszyszkownik

Domyślnie

na krótko przed rozpoczęciem? Dobrze wiedzieć bo w sekcji FAQ nie zostało to sprecyzowane (byłem pewny że zamknięta część forum będzie dostępna już po zalogowaniu się a nie dopiero tuż przed rozpoczęciem samych praktyk. Zaintrygowało mnie to bo chciałem się tu trochę porozglądać zanim moje praktyki zaczną się na dobre żebym później w ostatniej chwili nie musiał gorączkowo rozglądać za tym czego szukam. Serdeczne dzięki za pomoc w każdym razie
Stary 12-29-2018, 13:53
karrazg karrazg jest offline
Kumotr

Domyślnie

Na przyszłość: wszystko, co, gdzie, jak i kiedy jest podane i opisane w instrukcji i regulaminie, proszę czytać ze zrozumieniem.
Pozdrawiam.
Zamknięty temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.