Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-17-2017, 22:31
wangyang wangyang jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Poznań
Domyślnie

Jechałam kiedyś w babskim gronie na stopa, ale faktycznie nie czułam się wtedy zbyt pewnie. Polecam opcję chłopak+dziewczyna, najłatwiej wtedy złapać "okazję".
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-19-2017, 12:17
Hoglady Hoglady jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Gdańsk
Domyślnie

Osobiście nie jechałam nigdy na stopa, chyba bym sie bała. Faceci mają odrobinę lepiej, a dla ciekawych jak wygląda podróż na stopa przez Azje polecam książkę "Autostopem przez życie" Przemka Skokowskiego
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-20-2017, 09:10
AleksandraCecylia AleksandraCecylia jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Wydaje mi się, że może to być bardzo ciekawy i pełen przygód sposób podróżowania, ale ja znam swój charakter i wiem, że bym nie mogła. Nie lubię być zależna od przypadku i życzliwości (bądź nie) innych ludzi. Ale w drugą stronę to mi nie przeszkadza, zdarzyło nam się z moim chłopakiem wziąć kilku autostopowiczów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-22-2017, 20:17
mdubiela mdubiela jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Nigdy nie podróżowałem autostopem i pewnie nigdy nie spróbuję. Wolę jeździć swoim samochodem, wtedy jestem niezależny. Autostop wydaje mi się ryzykowny, szczególnie kiedy podróżuje się samemu
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-23-2017, 22:36
nxnx nxnx jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Przede wszystkim trzeba mieć dużo szczęścia. Mój znajomy, wsiadając do auta, robi zdjęcie rejestracji (za zgodą kierowcy) i wysyła komuś zaufanemu, żeby w razie kłopotów, można go było jakoś odnaleźć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-27-2017, 10:08
bursanna bursanna jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Autostop czasami jest naprawdę bardzo przyjemny, sama raz korzystałam i mam pozytywne wspomnienia. Jednak gdybym nie musiała tego robić, to bym się nie zdecydowała. Czasami dziwni ludzie jeżdżą samochodami, więc lepiej nie ryzykować mimo wszystko.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-03-2017, 15:22
marthy21 marthy21 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Hm, ja nie zdecydowałabym się na autostop, wolę dużo bardziej sprawdzone sposoby podróżowania. Jeżeli ktoś się jednak decyduje to uważam, że warto zawsze podróżować z kimś, nie w pojedynkę, i najlepiej z jakimś zaufanym kolegą czy chłopakiem
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-18-2017, 19:43
MartaRyciak MartaRyciak jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja zawsze bałam się podróżować autostopem, ale teraz coraz częściej zastanawiam się nad taką formą podróżowania. Jest to dobry sposób na poznanie wielu ciekawych ludzi, historii i stosunkowo tani sposób do dotarcie do miejsca/kraju, który chcemy zobaczyć
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.