Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-15-2018, 21:12
karola2603 karola2603 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Dla mnie telewizor jest przydatny tylko gdy oglądam wydarzenia sportowe, ewentualnie kiedy podłączam laptopa do TV, aby coś obejrzeć. Klasycznych programów telewizyjnych raczej nie oglądam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-16-2018, 00:51
AdiMil AdiMil jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Zgierz
Domyślnie

Mam telewizor w domu, ale nie pamiętam kiedy ostatnim razem go włączyłem :O
Gdy chcę obejrzeć film włączam Netflixa na komputerze lub telefonie, a programów i wiadomości w telewizji nie oglądam, więc w sumie gdyby go nie było, nawet bym nie zauwazył
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-16-2018, 07:03
ulla110 ulla110 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

W domu rodzinnym jest telewizor, ale z niego nie korzystam. Od czasu do czasu podłączam pendrive albo laptop i oglądam jakiś film czy serial. Natomiast na mieszkaniu nie mam telewizora i nie planuję mieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-16-2018, 14:31
Magdalena13 Magdalena13 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Osobiście większość czasu spędzam przy komputerze, więc zdecydowanie telewizor jest dla mnie zbędny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-17-2018, 15:42
Aylenette Aylenette jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Nie jest potrzebny, wszystko co potrzeba jest w internecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-17-2018, 19:28
Aga12 Aga12 jest offline
Nadszyszkownik Kilkujadek

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez valiumpix Pokaż post
Moim zdaniem dom bez telewizora to "zdrowy dom". Sama potrafiłam przesiadywać przed nim godzinami marnując swój czas. Od kiedy wyprowadziłam się z rodzinnego domu dwa lata temu, oglądam telewizję sporadycznie i odnoszę wrażenie, że jestem o to zdrowsza. W dzisiajszych czasach, w których prawie wszyscy mają dostęp do internetu, telewizja idzie w odstawkę i słusznie, ponieważ ogłupia ludzi.
A czy uważasz, że Internet nie ogłupia?

Cytat:
Zamieszczony przez juliaab3 Pokaż post
Telewizor tylko nam przeszkadza i sprawia, że tracimy czas. Oduczyłam się oglądania telewizji i uważam, że dobrze, że tak się stało. Przez to wydaje mi się, że mam więcej czasu.
Więcej czasu na marnowanie go przed komputerem?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Wczoraj, 13:58
natt93 natt93 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Kiedyś bardzo długo przesiadywałam przed telewizorem, jednak na studiach telewizora nie miałam i jakoś bardzo mi go nie brakowało. Patrząc na to, co teraz oferuje telewizja: seriale paradokumentalne na każdym kroku, w wiadomościach tylko politycy i kolejne problemy, nie warto poświęcać temu uwagi i w zamian obejrzeć/przeczytać coś, co nas interesuje w Internecie. Inna sprawa jest taka, że przed telewizorem można spędzić czas z rodziną (chociaż w sumie co to za spędzanie czasu?), a komputer/laptop to bardziej czas spędzany indywidualnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 01:04
Aga12 Aga12 jest offline
Nadszyszkownik Kilkujadek

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez natt93 Pokaż post
Inna sprawa jest taka, że przed telewizorem można spędzić czas z rodziną (chociaż w sumie co to za spędzanie czasu?)
A taka, że potem możesz porozmawiać z ciocią Krysią o bohaterach serialu zamiast plotkować o np. bratanicy cioci Zosi. A sama ciocia Krysia, zamiast wypytywać się natrętnie o intymne szczegóły twojego życia zajmie się omawianiem sprawami jakiegoś bohatera telenoweli.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.