Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-28-2017, 16:10
Ja92 Ja92 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Batalha w Portugalii. W ogóle: cała Portugalia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-30-2017, 21:46
bfree bfree jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie ogólnie podróże kształcą

Warto podróżować, każda podróż jest cenna. Z każdej mam wspaniałe wspomnienia: Litwa, Ukraina, Rumunia, Bułgaria (ktoś już wspominał: np. Kaliakra), Chorwacja (Krk, Krka), Słowenia (Zdar i jaskinie - Postojna), Węgry (Balaton, Budapeszt), Czechy (Praga, góry, jaskinie), Słowacja, Austria (Wiedeń), Francja (Paryż, Etretat, zamki), Wielka Brytania (Londyn, ale i Szkocja), Irlandia (Cliffs of Moher, Connemara Montains, wyspy, półwyspy, Dublin, Newgrange), Niemcy (Berlin, Monachium, wyspy Norderney i Helgoland, zamki), Holandia (Rotterdam, Amsterdam), ogólnie Holandię warto zwiedzać też rowerem, tak samo jak warto zabrać ze sobą rowery do Luksemburga. Wyspy Kanaryjskie (Gran Canaria czy Teneryfa/Hiszpania), Madera (Portugalia). Dobrze wspominam też wyprawę żaglówką do Szwecji, dużo natury, fajne wyspy (np. Gotlandia). Pod wodą na nurkowanie np. Dania (Bornholm). Pod wodą jest też fajnie w Egipcie (wraki - koniecznie SS Thistlegorm, ale też wyspy St. Johns i Brother Islands-rafy). Jak Egipt to koniecznie piramidy. Polecam też w drugą stronę - już ktoś wspominał - Petra w Jordanii (obecnie już bardzo niebezpiecznie). Belgia. Na koniec człowiek dostrzega to czego wcześniej nie zauważał - obecnie żegluję i nurkuję na Mazurach. Góry - Tatry, Góry Sowie. Polska jest bardzo piękna. Mikołajki, Łańcut, Krynica Morska. Latem najczęściej tłumaczę pod jabłonką na działce nad jeziorem na Mazurach. Każdy zakątek w Polsce ma swój klimat i urok. I cała masa innych fajnych miejsc, o których zapomniałem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-12-2018, 22:11
alexis1307 alexis1307 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie Islandia

Zdecydowanie najpiękniejszy kraj, w którym byłam, to Islandia! Inny świat! Krystalicznie czyste powietrze i wody, bogactwo kolorów, przestrzeń, krajobraz księżycowy, cuda natury, bardzo mało ludzi
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.