Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-05-2015, 13:39
Adrianna91 Adrianna91 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Jeśli chodzi o drugie pytanie- nie lubię, jeśli gryzonie same robią mi niespodziankę i pojawiają się z zaskoczenia w porze jesiennej w domu
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-13-2015, 17:20
Malwi Malwi jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Najfajniejszym gryzoniem, jakiego mieliśmy w domu, był szczur mojej siostry. Bardzo przyjazne, łatwe w utrzymaniu zwierzątko, a do tego ten długi, różowy ogon<3.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-13-2015, 17:38
HannaMakaruk HannaMakaruk jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Strasznie lubie szczurów! Ale nie tych, ktore na początku zimy wyladują w moim sedesie. To jest wielki szok i się powtarza zbyt często. Walczymy z nimi na różne sposoby. Ale swojego już 6go szczurka lubie bez pamięci. Ma na imię Elba i przyjechała ze mną z Drezna, gdzie byłyśmy przez rok na Erazmusie. Jest bardzo słodka ale też chora. Niestety ma astme i niezbyt lubi wychodzić z domku. Wiem, że niedługo żyją, ale nie mogę bez nich wyobrazić mojego życia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-11-2016, 09:00
mabogacka mabogacka jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Gdy byłam mała miałam chomika, który niestety nie żył zbyt długo. Oczywiście wtedy byłam zachwycona i nie przeszkadzało mi, że w nocy trzeba było wynosić go do kuchni pod stół, bo w nocy tak hałasował, że spać się nie dało. Z perspektywy czasu już więcej bym się na gryzonia nie zdecydowała. Słodkie to i puchate, śmiesznie kręcą noskiem, ale wszzystko większe od szczura śmierdzi, wypuszczone z klatki od razu spieprza do kąta podgryzać kable i uważać trzeba bardzo, albo robić wybieg, do tego ich ulubioną rozrywką wydaje się być podgryzanie prętów klatki o 3 nad ranem. Chyba wolę kota, nie ucieka do rękawa jak chce się go pogłaskać. Pamiętam, że jak chomik zdechł to chciałam, żeby rodzice kupili mi myszki. Skończyło się na tym, że ojciec stwierdził, że nie będzie w mieszkaniu trzymał gryzoni, które w piwnicy zwalcza... Teraz chyba się z tym zgadzam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-13-2016, 00:32
Tanadice Tanadice jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Nigdy nie miałem żadnego gryzonia, ale kilka razy w życiu chciałem. Praktycznie całe życie miałem i mam w domu kota(y) i jakoś nie chciałem narażać biednego gryzonia na takie atrakcje. :P
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-14-2016, 16:43
Pat2120 Pat2120 jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Gdynia
Domyślnie

Ja miałam kiedyś chomiki, ale nie było im ze mną dobrze tak mi się wydaje. Moja hodowla nie trwała długo.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-21-2016, 09:16
izabelabonia izabelabonia jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja mam króliczka jakoś nigdy nie przepadałam za myszkami i szczurkami, ale podobno są bardzo inteligentne i można je uczyć sztuczek
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-21-2016, 11:32
ewabla ewabla jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

W dzieciństwie zawsze miałam psa w domu, jednak przy obecnym trybie życia nie mogę sobie na to pozwolić (biedaczek siedziałby długo sam podczas dnia). Bardzo chciałabym mieć za to jeża pigmejskiego w domu, bo słyszałam że te urocze zwierzątko wybudza się na wieczór, więc moja nieobecność była by bezbolesna dla niego. Czy rzeczywiście tak jest?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-26-2016, 17:36
Jamie Jamie jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jako dziecko chciałam mieć świnkę morską albo chomika, rodzice jednak nie byli entuzjastami tego pomysłu. Za myszami nie przepadam, a szczury wywołują u mnie obrzydzenie i nie mogłabym hodować ich jako zwierząt domowych. Mój kuzyn miał kiedyś szczura, którego wypuszczał, żeby sobie pobiegał po mieszkaniu, dla mnie to brzmiało jak scena z koszmaru, gdzieś w pomieszczeniu jest szczur i nikt nie wie gdzie dokładnie. Wolę jednak pozostać przy psach i kotach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-26-2016, 19:26
Aga12 Aga12 jest offline
Nadszyszkownik Kilkujadek

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez nadia83 Pokaż post
Ostatnio w prezencie dostałam białą mysz, nie skacze z tego powodu z radości ale skoro już jest to może ktoś mi podpowie jak się taką myszką zajmować, jakie imię wybrać dla niego (bo to podobno płeć męska), lubicie w ogóle gryzonie w domu?
A ja cię strasznie podziwiam, gdyby ktoś ( BEZ wcześniejszej konsultacji ze mną) chciał mnie obdarować, żywym stworzeniem to po prostu bym nie przyjęła.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.