Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-07-2015, 21:08
maguda maguda jest offline
Starszy Kumotr

Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
Domyślnie

Myszki są inteligentne, ale trzeba mu poświęcać dużo uwagi. Ja planuję zakup koszatniczki, przemiłe zwierzątka i bardzo ciekawe świata
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-09-2015, 13:44
enraha's Avatar
enraha enraha jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Uwielbiam gryzonie, zwłaszcza szczury i koszatniczki. To bardzo inteligentne i kochane zwierzęta, nie potrzebują tyle przestrzeni co kot albo pies, poza tym są tańsze w utrzymaniu. Potrafią narobić dużo bałaganu i szkód, ale to kwestia przystosowania mieszkania. Sama mam króilka i koszatniczkę, więc coś o tym wiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-09-2015, 22:25
di.em di.em jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

ja tam wolę duże zwierzaki, nie tak latwo je zgubić
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-10-2015, 02:18
piwww piwww jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja w ogóle nie przepadam za zwierzętami, ale ewentualnie mogłabym mieć jakiegoś gryzonia, jakbym musiała... Przynajmniej nie są chyba aż tak absorbujące, jak np. psy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-10-2015, 09:39
MrKS MrKS jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Swego czasu miałem chomiki, bardzo fajne zwierzątka. Niestety wadą gryzoni jest to iż krótko żyją.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2015, 13:33
karla8 karla8 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Moi współlokatorzy mieli kiedyś szczury - mądre, inteligentne zwierzęta. Ale jednak trzymać takie coś w domu to wg mnie przesada - smród, brud... ajj, szkoda gadać. W moim domu nie znajdzie się miejsce dla gryzoni.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-01-2015, 17:46
peggy peggy jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Gryzonie są super! Chociaż czasami nieco uciążliwe - ostatnio mysz grasuje u mnie nad sufitem (deski)
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-01-2015, 20:29
JoannaDolega JoannaDolega jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja nie przepadam za zwierzętami, ale moja siostra miała świnkę morską i nie przeszkadzała jakoś specjalnie. Trzeba było tylko uważać pod nogi, gdy była wypuszczana, żeby sobie pobiegać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-03-2015, 23:26
magdalenabialek@onet.eu magdalenabialek@onet.eu jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Gryzonie w domu są bardzo fajnym pomysłem. Zwłaszcza szczury, ponieważ na ogół lubią obcować z człowiekiem i można je też czegoś nauczyć. To o czym trzeba pamiętać jest to, że większość gryzonii bardzo krótko żyje i że często zmagają się z wszelkimi guzami. No i są to zwierzęta stadne, więc jeśli dokupiłabyś swojej mysze towarzysza/szkę to na pewno by się ucieszyła.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-04-2015, 14:02
karmar karmar jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jak byłam mała to miałam cały zwierzyniec. Papugę, rybki, chomiki, koszatniczki (najcudowniejsze gryzonie!). W swoim życiu, jak naliczyłam, miałam 14 chomików . Kiedyś nawet urodziły się małe, strasznie się przestraszyłam, bo nie wiedziałam co to jest, bo chomiki rodzą się bez sierści. Koszatniczki też rozmnażałam oddając później do zoologicznego i dostając w zamian karmy, granulat itp. Trochę mi tego teraz brakuje, zwłaszcza cudownych koszatniczek.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.