Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-29-2019, 20:40
Vindkast Vindkast jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Właśnie jestem w Krakowie na Off Camerze jako wolontariuszka. Jestem zachwycona samym miastem, jego architekturą, historią, mnóstwem niesamowicie oryginalnych kawiarni i atrakcji turystycznych, tym, ze ludzie wydają się tu nie spieszyć i nie ma za wiele świateł na ulicach. Niemniej odstrasza mnie ilość ludzi i wspomniane powietrze. Niemniej uważam, ze nie jest to miasto przereklamowane, choć z pewnością - tak jak wszędzie - znajdą się tu nudne i brzydkie miejsca i trzeba pamiętać, że to duże miasto, jak każde.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-13-2019, 10:09
KarolinaLenska KarolinaLenska jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Poznań
Domyślnie

Dla mnie Kraków jest, zaryzykuję to powiedzieć, najpiękniejszym miastem Polski. Uwielbiam jego klimat, historię, urok. Na każdym kroku tyle można zobaczyć!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-15-2019, 01:51
atomicplum's Avatar
atomicplum atomicplum jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: olsztyn
Domyślnie

dla mnie Kraków był super, gdy byłam w nim jako turystka. pomieszkałam tam dwa lata i stwierdziłam, że to zupełnie nie dla mnie, tak jak miasto samo w sobie jest piękne i są naprawdę fajne miejsca, tak ludzie wszystko mi psuli - może tak trafiłam, ale jedynymi osobami, z którym mogłam się dogadać byli inni, którzy też tu przyjechali z innych części polski. jak ktoś usłyszał, że nie mówię 'idę na pole' to było wiadomo, że już nie ma o czym tu ze mną rozmawiać tak czy inaczej, na zwiedzanie i weekend czy kilka dni wolnego, kraków jest świetnym miejscem
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-26-2019, 21:14
WeronikaSZ1996 WeronikaSZ1996 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Ja osobiście uwielbiam Kraków i choćbym nie wiem ile razy go odwiedziła to nigdy mi się nie znudzi. Według mnie jest pięknym miastem pełnym uroczych kamieniczek i ma swój niepowtarzalny urok
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-26-2019, 22:08
wojtiPL wojtiPL jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Słyszałem kiedyś opinię, że Kraków jest wspaniałym miastem, by je zwiedzić, ale mieszkać w nim już nie. Mi osobiście podoba się Kraków i jeszcze jest w nim wiele miejsc, które chciałbym zobaczyć. Przynajmniej raz w roku muszę go odwiedzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-27-2019, 07:54
JuliaSypek JuliaSypek jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja mimo wszystko lubię to miasto, głównie ze względu na sentyment. Kiedyś często tam jeździłam do siostry, która tam studiiowała. Są tam miejsca, które stale odwiedzam od paru lat. Sama chętnie bym tam zamieszkała, jednak stan powietrza mnie niestety odstrasza.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-01-2019, 22:45
madzik97 madzik97 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Miałam okazję być w Krakowie dwa razy i za każdym razem byłam pod ogromnym wrażeniem. Oczywiście ludzi tam nigdy nie brakuje i o każdej porze są tłumy, ale to w żaden sposób nie odejmuje uroku temu pięknemu miastu. Jednak, aby zwiedzić dokładnie Kraków i poznać jego najciekawsze miejsca, należy pojechać tam na około 2-3 dni.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.