Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-22-2015, 12:13
scotmar scotmar jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Szkocja
Domyślnie

Polecam rejs po rzece, kupiłyśmy kiedyś z koleżankami wejściówki na Grouponie, cena bardzo dobra, a wrażenia niesamowite, zwłaszcza wieczorem kiedy miasto jest pięknie oświetlone.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-26-2015, 09:19
JoannaKo JoannaKo jest offline
Kumotr

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez hannakedzierska Pokaż post
Polecam wspomniany wcześniej Park Szczytnicki, a także Park Południowy z pięknym jeziorkiem. Z kawiarni K2 w Rynku. Poza tym, wart uwagi jest innowacyjny teatr Ad Spectatores (spektakle odbywają się w różnych miejscach, więc zachęcam odwiedzić ich stronę), a jeśli ktoś lubi pływać to aqua park, chociaż tę atrakcję znajdziemy też w wielu innych miastach.
Teatr Ad Spectactores również polecam - niezapomniane wrażenia!

Z innych ciekawych doświadczeń, to ostatnio Wrocław podbija gra typu "Escape". Wchodzi grupa 4 osób do pokoju i mają 60 minut, żeby się z niego wydostać. W pokoju napotykają szereg różnych zagadek, kodów, szyfrów, które trzeba rozwiązać, żeby odzyskać wolność.
[url]http://exitroom.pl/[/url]
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-26-2015, 13:40
karolinachomik90 karolinachomik90 jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Poznań
Domyślnie

Rejs po rzece to obowiązkowa atrakcja we Wrocławiu! Generalnie miasto jest bardzo ciekawe, dużo miejsc do zobaczenia, wspaniałe trasy na spacery. Panorama Racławicka to wyjątkowy punkt nie tylko na mapie Wrocławia ale całej Polski! W zeszłym roku zabrałam do Wrocławia moich znajomych z zagranicy i byli zachwyceni Wrocławiem, pod każdym względem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-02-2015, 01:59
JoannaKo JoannaKo jest offline
Kumotr

Domyślnie

Wjedź na Punkt Widokowy Sky Tower. Z 49. piętra można zobaczyć całe miasto i okolice, polecam szczególnie wieczorem
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-06-2015, 23:53
wisnia0304 wisnia0304 jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Poznań
Domyślnie

Warto odwiedzić zoo we Wrocławiu, słyszałam, że niedawno otwarto tam Afrykarium. Poza tym polecam romantyczne ogrody japońskie, Wyspę Słodową i Rynek - tam można znaleźć wiele ciekawych miejsc, żeby usiąść i coś zjeść lub wypić
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-26-2015, 20:39
dariazwierz@wp.pl dariazwierz@wp.pl jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Wyspa słodowa, Pergola i fontanna multimedialna, Park Południowy, Zoo, Kino Nowe Horyzonty i Cafe Szajba
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-26-2015, 20:49
Sarita91 Sarita91 jest offline
Kumotr

Miejscowość: Lubin
Domyślnie

Również polecam Afrykarium. Osobiście jeszcze nie miałam okazji być, ale moi znajomi, którzy już byli są zachwyceni. Z pubów polecam wybrać się do tzw. nasypu. Są to puby pod torami kolejowymi blisko dworca PKP. Moje ulubione to Alive, gdzie często są fajne koncerty oraz Czeski Raj, gdzie można się napić różnych czeskich piw. Jest tam też punkt z burgerami, najlepsze jakie jadłam. Niestety nie pamiętam nazwy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-26-2015, 23:26
Vendelin Vendelin jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Wszystkie wyżej wymienione oraz, jeśli ktoś lubi takie klimaty, to cmentarz żydowski przy ul. Ślężnej
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-29-2015, 16:05
radekr1 radekr1 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

We Wrocławiu jest bardzo dużo ciekawych miejsc godnych zwiedzenia. Spośród nich mogę polecić Rynek, Muzeum Panorama Racławicka, Hala Ludowa (Stulecia) wraz z przyległym terenem - idealne miejsce do spacerowania, ogród zoologiczny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-04-2015, 00:13
islandka islandka jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja polecam Czajownię i K2 - świetne herbaciarnie, oprócz tego warto uderzyć na Biskupin na Wyspę Opatowicką, jeżeli ktoś lubi zielone tereny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.