Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-23-2014, 19:44
Eliza1 Eliza1 jest offline
Kumotr

Miejscowość: Polska
Domyślnie Język hiszpański w przedszkolu

Witajcie moi drodzy dostałam propozycję nauczania w przedszkolu prywatnym, które wprowadza do nauki język hiszpański i chciałabym się zapytać jaką stawkę mam wynegocjować za 30 min. (będą 2 lub 3 grupy 2x w tyg.), dodam iż mam ukończony licencjat z iberystyki z przygotowaniem pedagogicznym. A druga sprawa czy ewentualnie ktoś posiada jakieś materiały lub stronki do nauczania maluchów z tego języka byłabym bardzo wdzięczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-06-2014, 12:07
karop karop jest offline
Kumotr

Domyślnie

Wydaje mi się, że nie ma zbyt wiele materiałów do nauki hiszpańskiego w przedszkolach. Takie małe dzieci uczą się wyłącznie przez zabawę, więc może sama coś przygotuj: piosenki, obrazki, wymyślaj scenki, może krótkie bajki do czytania albo proste kreskówki. Moja koleżanka uczyła małe dzieci i nie korzystała z żadnej ksiązki, tylko sama zawsze przygotowywała materiały. Jeżeli chodzi o stawkę, myślę, że spokojnie można brać tyle co za 45m min w szkole językowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-06-2014, 13:52
patrycja.kant patrycja.kant jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

[url]http://www.aprenderespanol.org/[/url] na tej stronie internetowej jest sporo ciekawych i prostych ćwiczeń, które mogłyby nadawać się dla przedszkolaków
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2019, 03:16
Klauczi Klauczi jest offline
Kumotr

Miejscowość: Poznań
Domyślnie

Moja znajoma również nauczała w przedszkolu i nigdy nie korzystała z książek/podręczników. Byłoby to ciężkie gdyż większość dzieci jeszcze nie czyta. Bardziej chodzi o osłuchanie się z językiem. Spróbuj nazywać pojedyncze rzeczy po hiszpańsku, liczyć z nimi do 10 czy też uczyć je jakichś piosenek/ wierszyków.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-15-2019, 16:59
Katja Katja jest offline
Nadszyszkownik Kilkujadek

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez Klauczi Pokaż post
Moja znajoma również nauczała w przedszkolu i nigdy nie korzystała z książek/podręczników. Byłoby to ciężkie gdyż większość dzieci jeszcze nie czyta. Bardziej chodzi o osłuchanie się z językiem. Spróbuj nazywać pojedyncze rzeczy po hiszpańsku, liczyć z nimi do 10 czy też uczyć je jakichś piosenek/ wierszyków.
Tytuł górnika miesiąca jest Twój!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.