Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-12-2018, 11:24
kasia8131 kasia8131 jest offline
Podszyszkownik

Post Leczenie dietą

Kiedy coś nam dolega, chorujemy, udajemy się do lekarza, który przepisuje nam lekarstwa. Jednak często, pomimo rozległej diagnostyki i stosowaniu się do planu leczenia, nie możemy pozbyć się dręczących nas dolegliwości. Wtedy to, wiele osób decyduje się na zmiany w sposobie odżywiania i często okazuje się to strzałem w dziesiątkę. Czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Czy uważacie, że odżywianie ma duży wpływ na nasze zdrowie, co więcej może pomóć nam w odzyskaniu zdrownia?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-12-2018, 11:39
Melissa's Avatar
Melissa Melissa jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Myślę, że wszystko zależy of choroby–przy np. cukrzycy niezwykle ważne jest zachowanie odpowiedniej diety, pray nowotworze zdrowe odżywianie raczej nas nie wyleczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-12-2018, 14:19
Kuba913 Kuba913 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Dieta to bardzo ważny element naszego życia. Jedzenie to energia którą dostarczamy do naszego organizmu. Myślę więc że naprawdę musimy zadbać o to co dostarczamy i w jakich ilościach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-12-2018, 21:37
zuzikowanna zuzikowanna jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Podobno jelita odpowiadają w 80% za nasze zdrowie.

Jest multum chorób, które można okiełznać dobrą dietą lub sprowadzić jedzeniem mało zbilansowanym. Z drugiej strony, są ludzie, którzy jedzą co chcę i nie chorują. Są też tacy, którzy dbają o siebie i coś na nich jednak spada. Wszystko się przytrafia, ale lepiej ryzyko ograniczać w miarę możliwości ale.. nie popadać w paranoję.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-17-2019, 00:14
KarolUminski KarolUminski jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Oczywiście, że dieta pomaga. Niekiedy jest podstawą leczenia, np. w wielu chorobach jelit.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-14-2020, 19:30
dorka dorka jest offline
Kumotr

Domyślnie

Jak się choruje na cukrzycę to w 95% przypadków leczenie farmakologiczne trwa już do końca życia, a receptę lekarz może wypisać nawet zdalnie na kilka opakowań leków (lekarzonline.eu).
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-31-2020, 21:00
Loipeld Loipeld jest offline
Kumotr

Domyślnie

ja właśnie zastanawiam się nad tym aby przejść najakąś dietę i pomyślałem o opisanej tutaj [url]http://www.jaw.pl/2020/06/dieta-ketogeniczna-a-odchudzanie/[/url] diecie ketogenicznej. Teraz na prawdę sporo osób ją poleca więc chciałem się zapytać was co o tym sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.