Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-24-2019, 22:17
transcendental27 transcendental27 jest offline
Kumotr

Domyślnie ,,Call me by your name''

Hej, czy podobał się wam film ,,call me by your name''? Co sądzicie o grze aktorów ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-15-2019, 10:55
beattta beattta jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cześć! Całkiem podobał mi się ten film, zwłaszcza wizualnie. Gra aktorów była moim zdaniem świetna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-15-2019, 14:00
anjakolanowska anjakolanowska jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

"Call Me By Your Name" figuruje na górze listy moich ulubionych filmów. Jest czarujący, uroczy, a upalne włoskie lato czuje się praktycznie na własnej skórze. Dzięki temu, że reżyser skupił się na najmniejszych detalach pokazując np. soczystość owoców, skórę po kąpieli, wodę, pot, film odbiera się także innymi zmysłami.

Co do gry aktorów, to całkowicie zakochałam się w Timothéem Chalamecie (jakkolwiek odmienia się jego imię i nazwisko). Polecam Wam świetny film z tym aktorem pt. "Mój piękny syn", bodajże z zeszłego roku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-17-2019, 15:24
jogrza jogrza jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jestem chyba jedyną osobą, której ten film się nie podobał. :( Wydawał mi się przeciągnięty i nudny, jedyna scena, która mi się podobała to rozmowa z ojcem. Większość filmu chciało mi się spać, chociaż bardzo chciałam, żeby mi się podobał, ale niestety tak się nie stało. Widocznie nie wpasował się w moje gusta.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-18-2019, 12:56
CarolinaS CarolinaS jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Według mnie to bardzo dobrze zrobiony film i porusza istotną tematykę. Odebrałam go jako wartościowy i dający do myślenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-19-2019, 17:06
Angie98 Angie98 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Bardzo przyjemny w oglądaniu, estetycznie wykonany film. Zarówno dobór wizualny aktorów jak i ich gra aktorska rewelacyjne. Fabuła ciekawa, uwzględniająca problematykę uczuć względem oczekiwań społeczeństwa. Wzruszający, wart obejrzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-19-2019, 18:58
Denver Denver jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Film podobał mi się tylko pod względem jego wykonania, formy. Treść sama w sobie mnie nie zachwyciła, ponieważ uważam, że temat został potraktowany zbyt ogólnikowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2019, 18:40
KarolinaLenska KarolinaLenska jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Poznań
Domyślnie

Ja jeszcze nie ogladałam filmu, ale po lekturze książki myślę, że to będzie coś bardzo dobrego. Jedyne, co mi zgrzyta, póki co, to filmowy Oliver, jakoś straszliwie staro wygląda, a w książce miał tylko 24 lata!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.