Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-24-2017, 01:18
Kdziublewski Kdziublewski jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Z reklam w internecie najgorsze są te, które otwierają się po prostu w osobnym oknie, czy w osobnej karcie. Często można przegapić, że coś się otworzyło i nagle reklama ta zacznie odtwarzać dźwięk co bywa raczej niemiłą niespodzianką. Na szczęście od dość długiego czasu już na taką się nie natknąłem, więc może kultura marketingowa ulega nieco zmianom na lepsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-24-2017, 10:39
AniaNowak AniaNowak jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Osobiście denerwują mnie wszelakie reklamy związane z lekami czy też innymi produktami przemysłu farmaceutycznego - są bardzo sztuczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-24-2017, 11:23
Aga12 Aga12 jest offline
Nadszyszkownik Kilkujadek

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez joannasamp Pokaż post
Nie znoszę reklam w których pokazuje się wręcz idylliczne życie - właśnie w reklamach typu proszek do prania - użyjesz tego proszku i nagle twoje życie jest perfekcyjne haha
Denerwują mnie też reklamy coca coli - również idylliczne - każdy wie, że to najgorsze co można pić, niezdrowe, a pokazują radosne dzieci które piją coca colę do obiadu! No szok, nie mogę na to patrzeć
A może to jest właśnie ich plus, jedyne optymistyczne programy w tv.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-24-2017, 11:39
mfzachorska mfzachorska jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Mnie drażnią reklamy środków na potencję emitowane od samego rana w radio. Oprócz tego wszelkie wyskakujące, otwierające się na osobnej karcie.
Poza tymi nie drażnią mnie żadne reklamy, jeśli nie są zbyt nachalne (jak swego czasu słynne "niskie ceny") lub nie reprezentują nurtu "shockvertising" (na szczęście w Polsce rzadko spotykane).
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-24-2017, 23:29
mikolajc mikolajc jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Na szczęście prawie wcale nie oglądam telewizji, ale za to warto też wspomnieć o reklamach w internecie, które bez włączonej wtyczki są bardzo irytujące. Niektóre strony proszą o wyłączenie takiej wtyczki, mówiąc też, że ich reklamy nie są inwazyjne - kłamią. Reklamy w telewizji można po prostu przełączyć. Te internetowe nie zawsze na to pozwalają, jeżeli chcemy skorzystać z danej strony.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-25-2017, 00:15
Karyn Karyn jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Od jakiegoś czasu irytuje mnie seria reklam, w której wątkiem przewodnim jest piosenka The Beatles - "All you need is love". Ciężko mi określić dlaczego nie lubię tych reklam, ale mają w sobie coś takiego, że mam ochotę wyrzucić telewizor za każdym razem, gdy widzę je w telewizji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-15-2017, 22:06
Karolina1993 Karolina1993 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Nie cierpię reklam leków i suplementów diety :/
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-16-2017, 10:26
locvilla locvilla jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Mnie denerwują reklamy środków na erekcje, a jest ich coraz więcej, i godziny, w których te reklamy występują...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-14-2018, 09:22
elspara elspara jest offline
Kumotr

Domyślnie Wiarę też się reklamuje

Swego czasu Krakowianie byli oburzeni że na siatce zabezpieczającej rusztowanie na kościele położonym w centrum miasta była umieszczona reklama. Skoro to obniża koszty remontu to czemu nie. Może trochę nie podoba mi się umieszczanie wewnątrz kościoła w tym wręcz na ołtarzu listy sponsorów wspierających parafię. Źle wygląda obraz sponsora obok obrazu świętych, czy Matki Boskiej, nie mówiąc o tabliczkach z imieniem i nazwiskiem w ławkach kościelnych, które wyglądają jak miejsca parkingowe dla tych co opłacili abonament. Reklama jest sposobem docierania do ludzi z jakimś przekazem. Reklamuje się markę, produkt usługę, styl życia. Czy reklamie podlega wiara? Czytając Pismo Święte mam wrażenie że Ewangeliści są jak agencja reklamowa, która propaguje Chrześcijaństwo. Już sam zbiór dogmatów i zasad Naszej Wiary jest jak dobrze opracowany marketing. Skoro tak to nawet wykorzystywanie różnych nośników i mediów do propagowania Słowa Bożego jest wręcz czynnością chwalebną.
-----------------------------------------------------------------
pozytywny e-marketing w sieci Internetowej - agencja New Project Łódź - "http://www.newproject.biz.pl"
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-21-2018, 15:44
martagiedrys martagiedrys jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Mnie bardzo denerwują reklamy radiowe i te telewizyjne w trakcie filmów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.