Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-27-2012, 15:55
pawka pawka jest offline
Kumotr

Domyślnie

Nie jestem ekspertem w dziedzinie bankowości, ale jestem całkiem zadowolony z posiadanego przez siebie pierwszego konta w Credit Agricole.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-30-2012, 11:36
revelation revelation jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

mBank - generalnie jestem zadowolony ale ostatnio wlasnie wprowadzili ta oplate za korzystanie z karty, czego wczesniej nie bylo...
poza tym ok, regularnie przysylaja nowe karty, bez zadnych dodatkowych oplat, przelewy za darmo w mBanku i za 50gr do innych o ile dobrze pamietam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-30-2012, 11:58
brasileira brasileira jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

millennium - niby ok, ale nie jestem szczególnie zadowolona i zastanawiam się nad zmianą banku,
niestety przy moim koncie nie mają zbyt atrakcyjnej ofery jeśli chodzi o wypłacania pieniędzy czy płacenie kartą za granicą i zaczyna mi to powoli przeszkadzać
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-30-2012, 18:33
annalapinska annalapinska jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja mam konto internetowe w ING i jestem bardzo zadowolona. Jeżeli zapłacę kartą za zakupy min. 100 zł, konto jest zupełnie bezpłatne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-30-2012, 19:13
olaMyCat's Avatar
olaMyCat olaMyCat jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

ING - niby jestem zadowolona ale czy tak naprawdę bym poleciła... Cóż mogę powiedzieć?

Zero opłat za prowadzenie konta.
Przy karcie płatniczej debetowej faktycznie trzeba wykonać zakupy za min. 100 miesięcznie albo ściągną z konta astronomiczną kwotę około 7 złotych (nie jestem pewna, ale to chyba zależy od tego ile się z tego limitu człowiek wywiąże).
Karty można mieć spersonalizowane przy tym że mają idiotyczny regulamin który zasadniczo okraja spersonalizowanie a w dodatku nawet nie mają obowiązku poinformowania klienta że projekt karty się nie nadaje (bo narusza jakiś punkt regulaminu).
W przypadku końca terminu ważności karty teoretycznie wysyłają nową sami - a zdarza się że nie, więc trzeba się pilnować. Serio.
Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów innych niż ING to nie wiem, bankomaty ING gęsto po kraju rozsiane więc nigdy nie miałam problemu.
Jeśli chodzi o płacenie za granicą, ING nie przelicza zgodnie z NBP tylko swoim własnym kursem więc potem można się zdziwić.

Karty kredytowe są dostępne w przypadku jakieś tam kwoty regularnych zarobków, jak ktoś spełnia warunki a się o takową nie prosił, i tak może ją pewnego dnia znaleźć w skrzynce. Bank zna potrzeby klienta lepiej od klienta.

Proponują także wirtualną kartę płatniczą (którą można płacić w internecie - ponieważ debetówką nie da rady), jest to opłata 20 złotych na okres dwóch lat, środki można przelewać o każdej porze dnia i nocy, zero problemów. Karta wszędzie akceptowana, przy tym że walutę też przeliczają po swojemu.

Karty można też sobie ubezpieczyć.
A, przelewy bez opłat, przy przelewach walutowych też żadnych problemów nie ma.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-30-2012, 19:24
Bajka Bajka jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Pszczyna
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez annalapinska Pokaż post
Ja mam konto internetowe w ING i jestem bardzo zadowolona. Jeżeli zapłacę kartą za zakupy min. 100 zł, konto jest zupełnie bezpłatne.
Również sobie chwalę Bank Śląski,konto darmowe pod warunkiem zrobienia zakupów kartą za 100 zł,wybieranie pieniędzy z różnych bankomatów bez dodatkowych opłat.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-31-2012, 00:14
Semyaza's Avatar
Semyaza Semyaza jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Ja mam od paru lat konto w mBanku i póki co mi to odpowiada. Prowadzenie konta jest darmowe, darmowe są też wypłaty z bankomatów Euronet, których jest wiele w mojej okolicy. A jeśli chodzi o minusy, to miesięczna opłata za kartę wynosi 2 zł, ale z drugiej strony jest to raczej symboliczna kwota, więc da się przeżyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-31-2012, 01:16
robwoj robwoj jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja również mam konto w mBanku i jak na razie dobrze się sprawuje. Nie miałem jak do tej pory żadnych problemów nawet z wpłatami na paypala itd. Nie ma też żadnych problemów z allegro więc jestem usatysfakcjonowany.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-31-2012, 10:28
LukTko LukTko jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

ING Bank Śląski, Konto Direct - polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-31-2012, 11:05
olcia1234_2009 olcia1234_2009 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Konto internetowe w Deutsche Banku...polecam, żadnych problemów po prostu i wszystko darmowe
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.