Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-06-2013, 12:05
Agata03 Agata03 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Posiadam konto w Getin Banku i BZWBK. Po zmianie systemu internetowego Getin Pank to jakaś porażka, a było całkiem OK.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-06-2013, 15:22
ruzinka ruzinka jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Temat posta mnie krótko mówiąc powalił. Na początku myślałam że to żart ale widzę że Wy naprawdę piszecie o tym gdzie macie konta, no ale jest już wątek o tym gdzie się ubieracie itp więc w sumie nic nie powinno dziwić. Ciekawa jestem średniego przedziału wiekowego na tym forum, bo chyba nie 18..
Jakoś mi te tematy do zawodu tłumacza nie pasują, i do tematyki forum :/ No ale jak już sie nie ma nic mądrego na ambitniejsze tematy do powiedzenie to takie są skutki...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-06-2013, 15:27
AgataLiberska AgataLiberska jest offline
Szyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez ruzinka Pokaż post
Temat posta mnie krótko mówiąc powalił. Na początku myślałam że to żart ale widzę że Wy naprawdę piszecie o tym gdzie macie konta, no ale jest już wątek o tym gdzie się ubieracie itp więc w sumie nic nie powinno dziwić. Ciekawa jestem średniego przedziału wiekowego na tym forum, bo chyba nie 18..
Jakoś mi te tematy do zawodu tłumacza nie pasują, i do tematyki forum :/ No ale jak już sie nie ma nic mądrego na ambitniejsze tematy do powiedzenie to takie są skutki...
Tematy w Hydeparku nie muszą do niczego pasować, taka natura działu. Wiesz, co według mnie bardziej nie pasuje do przedstawiciela żadnej szanującej się grupy zawodowej? O, lepiej: żadnej szanującej siebie i innych osoby? Anonimowe obrażanie innych. Tak, jak właśnie (niezwykle ambitnie) to zrobiłaś.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-06-2013, 23:01
ruzinka ruzinka jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez AgataLiberska Pokaż post
Tematy w Hydeparku nie muszą do niczego pasować, taka natura działu. Wiesz, co według mnie bardziej nie pasuje do przedstawiciela żadnej szanującej się grupy zawodowej? O, lepiej: żadnej szanującej siebie i innych osoby? Anonimowe obrażanie innych. Tak, jak właśnie (niezwykle ambitnie) to zrobiłaś.
Ani ja anonimowa nie jestem bo moj nick znasz ani nikogo nie obrazilam tylko wyrazilam swoje zdanie. A tematy moga byc luźne i różne , ale zeby o tym w jakim banku sie ma konto pisac to juz wiecej niz glupota dla mnie i to dopiera sie nazywa miec ambicje o takich rzeczach sie wypowiadac. Mnie to razi na tym forum a że wolność słowa mamy to korzystam z tegoż przywileju i swoje zdanie głośno wypowiadam. A Ty masz prawo miec inne i bronic 'ambitnego' tematu...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-06-2013, 23:31
kevinmoore kevinmoore jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

PKO od lat, dobre i sprawdzone. Nie mam żadnych powodów do narzekania póki co
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-07-2013, 15:31
cochebomba cochebomba jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja polecam bank Millennium. Najkorzystniejsza oferta kont oszczędnościowych i kredytów. Nie ma żadnych opłat za prowadzenie rachunku bankowego, jeśli dokonasz 3 płatności w dowolnej kwocie kartą, w ciągu jednego miesiąca.
Jestem związana z tym bankiem od 6 lat i wszystkim polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-08-2013, 12:38
DSakura DSakura jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja mam w Deutsche Banku i jestem zadowolona, bo oprócz konta osobistego mam od razu konto oszczędnościowe, na które od czasu do czasu wysyłam nawet małe kwoty i chociaż procent nie jest zatrważająco wysoki, to zawsze mam do nich ograniczony dostęp No i za darmo mogę wypłacać pieniądze z każdego bankomatu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-08-2013, 18:59
Rashne Rashne jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Mam konta w PKO już od dobrych kilku lat, ale po woli zaczynam się irytować. Ciągle podwyższają koszta, a przerwy techniczne trwają całymi dniami. Myślę nad przejściem do Millenium.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-08-2013, 23:50
adula151 adula151 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Ja właśnie założyłam konto w PKO, więc póki co nie mam żadnych zastrzeżeń.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-09-2013, 00:06
Lestik Lestik jest offline
Kumotr

Domyślnie

Ja mam w mBanku i nie mam co narzekać. wszytko mogę zrobić prze internet, bankomaty za darmo. jeżeli potrzebujesz konto do trzymania pieniędzy to wystarczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.