Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-06-2012, 13:53
Waldek Waldek jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie Nauka w grupie czy samodzielnie?

Jak najbardziej lubicie się uczyć języka angielskiego? Wolicie samodzielnie w domu czy raczej udać się na kurs i uczyć się w grupie? Jeśli samodzielnie to co Was motywuję? Czy można według Was samodzielnie przygotować się do egzaminów?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2012, 13:56
disguised's Avatar
disguised disguised jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Myślę, że wolałbym w grupie, gdyż następuje dyskusja, burza mózgów, wymiana zdań. Można dobierać się w pary i wzajemnie uzupełniać, pokazując sobie wzajemnie błędy językowe oraz uczyć się na nich. Nauka samemu natomiast jest zupełnie niepraktyczna. Siedzenie w książkach i mówienie do samego siebie nie jest dobrym posunięciem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2012, 13:58
amy91 amy91 jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Toruń
Domyślnie

Ja wolę uczyć się sama. Nie lubię być spowalniana przez resztę grupy, która czegoś nie rozumie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2012, 14:00
kasia79 kasia79 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja wolę uczyć się w grupie i pod czujnym okiem lektora. Bardziej mnie to motywuje i zachęca do pracy. Sama nie potrafię się zorganizować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2012, 14:23
kathe1987's Avatar
kathe1987 kathe1987 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja też lubię uczyć się w grupie, sama bardziej się rozpraszam, a grupa, o ile niezbyt liczna raczej mnie motywuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2012, 14:33
JolantaS1982 JolantaS1982 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja wolę uczyć się sama, choć może czasem przydałoby się z kimś pokonwersować.
Zawsze chętnie indywidualnie sięgałam po książki do angielskiego, wyszukiwałam filmiki do osłuchiwania się z wymową. Samodzielna praca bardziej mnie motywuje, zwłaszcza jak wiem, że potem mi się to przyda.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2012, 14:41
Berenger Berenger jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Wg. mnie nalezy laczyc nauke samodzielna i nauke w grupie. Nie ze wzgledu na motywacje - sam najlepiej sie motywuje, po prostu lepiej cwiczy sie mowienie w grupie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2012, 14:41
nikozjanka's Avatar
nikozjanka nikozjanka jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Latwiej mi sie zabrac za nauke w grupie, w domu zawsze znajdzie sie cos, co rozproszy moja uwage Ale prace domowe odrabialam zawsze na czas
Stary 02-06-2012, 22:09
Monika86 Monika86 jest offline
Podszyszkownik

Smile

Wszystko zależy od tego, jakimi jesteśmy uczniami. Jeżeli jesteśmy wzrokowcami, wolimy uczyć się samodzielnie, jeżeli natomiast jesteśmy słuchowcami lepsze jest dla nas uczenie się w grupie i wspólne powtarzanie. Osobiście uważam, że Ci uczniowie, którzy potrafią uczyć się samodzielnie mają łatwiej, bo tak naprawdę nie potrzebują niczyjej pomocy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2012, 22:22
aeriel aeriel jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Katowice
Domyślnie

A ja wybiorę opcję C: sama z nauczycielem Żeby uczyć się sama jako dziecko nie miałam zbytnio motywacji - ale od kiedy zaczęłam uczęszczać na korepetycje, pokochałam język angielski, zwłaszcza, że miałam świetnego nauczyciela
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.